Blue Switch klavyenin sesi nasıl azaltılır?

cheteen3198

Hectopat
Yer
Michigan
Daha fazla  
Dostlar malum yaz geç saatlerde oyun oynuyoruz ev halkından şikayet geldi gece çok ses geliyor. Diye nasıl sessizleştiririm ben bu klavyeyi? Mekanik klavyeler için ses azaltıcı bir ürün varmış Rampage'nin ama ben pek de etkili olduğunu düşünmüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet O-Ring'ler fazla etkili olmaz ama en kolay ve ucuz seçeneğin o olur. 2-3 tane koyarsan daha etkili olur. İstersen switchleri değiştirebilirsin veya yağlayabilirsin. Yağlamayı düşünürsen zaten switchleri sökeceğin için hazır sökmüşken değiştirmen daha mantıklı olur.

Şu videoya bakabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet O-Ring'ler fazla etkili olmaz ama en kolay ve ucuz seçeneğin o olur. 2-3 tane koyarsan daha etkili olur. İstersen Switch'leri değiştirebilirsin veya yağlayabilirsin. Yağlamayı düşünürsen zaten Switch'leri sökeceğin için hazır sökmüşken değiştirmen daha mantıklı olur.

Şu videoya bakabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dostum Switch'leri çıkarıp membran gibi kullanmamın bir imkanı var mı acaba? Klavye hakkında çok bilgim yok saçma bir şey diyorsam affola.

Geri
Yukarı