Blue Switch mekanik klavye önerisi

Bütçe
275

Loxhel

Centipat
Daha fazla  
Bütçem 275TL, Blue Switch mekanik bir klavye arıyorum. Blue Switch'in o şıkırtılı sesi belirgin olan tarzdan önerirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçenizi biraz aşıyor ancak gerçekten klavye yok zamlar çok fazla geldi 270TL gamenote mekanik klavye şuan 400 - 500 TL oldu bu da artacaktır diye düşünüyorum.
EDİT: bu kırmızı ben mavi bulamadım.
Bu da var ama ben bu markayı önermiyorum; https://www.hepsiburada.com/mf-prod...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.70.2

Adam mekanik dedi yanlış gördünüz herhalde? benim bütçe hedefli çözüm aramış olduğum mesaja gülüp böyle ürün önermeniz komik oldu gerçekten.
Dolar olmuş 16TL bu bütçede mekanik klavye bulunabilir mi, evet bulunur, ama kalitesiz mekanik klavye almaktansa güzel bir membran klavye almak daha mantıklı. Everest, Gamepower ve PowerBoost gibi markaların ürünlerini bedava verseler kullanmam. O kadar kalitesiz.

Galax Stealth 03 olabilir. En azından bilinen bir marka. (Anlık fiyatı, 293,02 TL.)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Dolar olmuş 16TL bu bütçede mekanik klavye bulunabilir mi, evet bulunur, ama kalitesiz mekanik klavye almaktansa güzel bir membran klavye almak daha mantıklı. Everest, Gamepower ve PowerBoost gibi markaların ürünlerini bedava verseler kullanmam. O kadar kalitesiz.
Hocam adam mekanik istiyor bize düşen akıl vermek değil, adam zaten biliyordur mekanik alamadığını o bütçede, o yüzden istiyor bize düşen ürünü önermek fakat iyi olmayacağını dile getirmektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı