Blue Switch mi Red Switch mi?

Phercy

Centipat
Daha fazla  
İyi bayramlar dilerim herkese. Mevcut klavyem eskidi ve pek de iyi sayılmazdı. Robeve blic RGB oyuncu klavyesi isimli klavyeyi alacağım fakat Blue Switch mi Red Switch mi karar veremedim. Sizce Red Switch mi daha iyi yoksa Blue Switch mi? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi bayramlar dilerim herkese. Mevcut klavyem eskidi ve pek de iyi sayılmazdı. Robeve blic RGB oyuncu klavyesi isimli klavyeyi alacağım fakat blue Switch mi red Switch mi karar veremedim. Sizce red Switch mi daha iyi yoksa blue Switch mi? Şimdiden teşekkürler.

Benim tercihim Red Switch'den yana hocam daha güzel hissiyat veriyor ve seside mükemmel. Ayrıca Blue Switch çok sesli.

Blue Switch daktilo gibi çok sesli ama kullanması zevkli, red ise daha sessiz kullanımı rahat.

Blue ilk başta sesiyle zevk verse de bir süre sonra katlanılmaz oluyor. Red switch almanız daha iyi olacaktır.
Teşekkürler hocam. Ayrıca FPS oyunlarında red switch güzel gider mi sizce?

Benim tercihim red Switch'den yana hocam daha güzel hissiyat veriyor ve seside mükemmel. Ayrıca blue Switch çok sesli.

Sağ olun hocam sanırım red Switch almaya daha çok yaklaştım.

Benim tercihim red Switch'den yana hocam daha güzel hissiyat veriyor ve seside mükemmel. Ayrıca blue Switch çok sesli.

Sağ olun hocam sanırım red Switch almaya daha çok yaklaştım.
Blue Switch daktilo gibi çok sesli ama kullanması zevkli, red ise daha sessiz kullanımı rahat.
Sağ olun hocam daktilo gibiyse muhtemelen komşular gece uyanır gibi. 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı