Blue Switch tuş marka önerisi

concerta

Kilopat
Makaleler
11
Arkadaşlar, elimde mekanik klavye var D tuşu basmıyor onu değiştirmek istiyorum. Güzel marka Switch önerisi yapabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Klavyeniz hot-swappable mı? Değilse lehim ile uğraşacaksınız bilmiyorsanız. Ayrıca üstünkörü switch önerisi yapılamaz. Kaç pin çıkışı olduğuna bakın şu an kullandığınız switch'lerde.

Gamepower warlock klavyem nasıl anlaşılır hot swappable olduğu?
O klavye hot-swappable değil direkt söyleyeyim. Ayrıca kronik sorunları bulunan kötü bir klavye. Zamanla neredeyse tüm tuşlarda algılamama sorunu yaşayacaksınız. Kendim de çöp ettim o klavyeyi. Satabilirseniz cüzi bir miktara satın diyeceğim de alacak kişiye yazık. Yeni aldıysanız iade edin.

O klavye hot-swappable değil direkt söyleyeyim. Ayrıca kronik sorunları bulunan kötü bir klavye. Zamanla neredeyse tüm tuşlarda algılamama sorunu yaşayacaksınız. Kendim de çöp ettim o klavyeyi. Satabilirseniz cüzi bir miktara satın diyeceğim de alacak kişiye yazık. Yeni aldıysanız iade edin.
Valla 4 yıldır kullanıyorum ilk kez böyle bir şey yaptı.

Valla 4 yıldır kullanıyorum ilk kez böyle bir şey yaptı.
Şanslıymışsınız iyi götürmüş. Switch alıp kötü bir klavyeye yatırım yapmayın. 14 switch'i değişirsiniz kalanlarında sıkıntı çıkar. Üstüne üstlük 2 kez lehim işlemi ile uğraşırsınız her switch değişiminde. Zaten düzgün bir switch almak isterseniz 10 adedine 80-100TL vermeniz gerekiyor. Böyle de klavyenin kendi fiyatını geçer. Yeni klavyeye geçecekseniz bütçeye göre öneri yaparım.

Yeni konular

Geri
Yukarı