Blue Switch Yedek Tuş Nereden Bulunur?

MrMadDoctor

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3060 - RYZEN 5 5600X - KINGSTON 2X8 RAM
Üstünde tuş olmadan tekli blue switch nerden bulabilirim? Teknolojik bir mağazadan istesem verirler mi?

Son düzenleme:
Hocam siz keycap mi arıyorsunuz yoksa direkt Blue Switch'in kendisini mi? Yani konunun başlığı ile içeriği uyuşmuyor. Keycap dediğiniz Switch'lerin üstüne taktığınız tuş takımına denir. Üstünde tuş olmadan diye belirtmişsiniz. Keycap zaten tuş ile alakalı bir terim. Sizin ihtiyacınız direkt Blue Switch'in kendisi mi?

Hocam siz keycap mi arıyorsunuz yoksa direkt Blue Switch'in kendisini mi? Yani konunun başlığı ile içeriği uyuşmuyor. Keycap dediğiniz Switch'lerin üstüne taktığınız tuş takımına denir. Üstünde tuş olmadan diye belirtmişsiniz. Keycap zaten tuş ile alakalı bir terim. Sizin ihtiyacınız direkt Blue Switch'in kendisi mi?
Evet. Keycap'in o anlamda olmadığını şimdi öğrendim. Ben direk blue switc'in kendisini arıyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_371.png
    Screenshot_371.png
    125,2 KB · Görüntüleme: 13
Evet. Keycap'in o anlamda olmadığını şimdi öğrendim. Ben direk blue switc'in kendisini arıyorum.

Sorun değil paylaştıkça öğreneceğiz.

Sizin aradığınız Blue Switch Key. Bir-iki adet örnek link bırakıyorum.

Amazon 10 adet veriyor. Cherry MX yazmış ancak Cherry MX gönderceğini düşünmüyorum Cherry güzel bir marka. Ama yine de gönderceği tuş takımı işinizi görecektir.

Bu satıcı da 6 adet veriyor.

Amazon 10 adet veriyor. Cherry MX yazmış ancak Cherry MX gönderceğini düşünmüyorum Cherry güzel bir marka. Ama yine de gönderceği tuş takımı işinizi görecektir.

Aradağım bu teşekkür ederim.

Klavyeniz hotswap değilse değiştirmek zahmetli olabilir.
Değiştirmeyeceğim. Farklı bir iş için kullanacağım.

Hocam tekrar rahatsız ediyorum ama bunun Türkiye'de teklisini satan yok mu? Bana 6 tane ya da 10 tane değil 1 tane lazım.

Hocam tekrar rahatsız ediyorum ama bunun Türkiye'de teklisini satan yok mu? Bana 6 tane ya da 10 tane değil 1 tane lazım.

Estağfurullah. Tekleme bulabileceğinizi zannetmiyorum. Bu tarz ürün satan insanlar tekli ürün ticaretine girmezler. Genelde paket halinde oluyorlar ve fiyatları bu aralıklarda oluyor. Teknolojik mağazalara gidip ricada bulunup tuşu almanız imkansıza yakın. Tabii başka bir çözüm bulmak isterseniz orası ayrı. Örneğin birkaç yerde 2. el bilgisayar ürünü satan bit pazarcıları var. Buralardan 20-30 TL gibi bir ücrete (kaldıysa tabii) Blue Switch'li mekanik klavye bulursanız daha ucuza çözmüş olursunuz. İkinci gönderdiğim Trendyol satıcısı 6 adeti için 80 ₺ istiyor. Bence fiyatı iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı