Blue Switch ve Red Switch arasında nasıl bir fark var?

ErdemAYYİLDİZ

Centipat
Millet klavye almayı düşünüyorum. Gamepower blue/red Switch alabilirim.
Öncelikle, Blue Switch ve Red Switch arasında nasıl bir fark var veya var mı?
Ve klavyeyi önerir misiniz? Şu an kullandığım klavye düz bir klavye, mekanik klavyeye geçmek istiyorum fakat çok bir bütçem de yok. En iyi bunu buldum. Düşünceleriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Düşük bütçenin dostu, Trust GXT 890 al. Kırmızı Switch ile mavi arasında sadece ses farkı var. Bir de kırmızı biraz daha yumuşak olur.
Tek fark ses değil.

Sesle alakalı olduğu için bir nevi doğru ama red switchte atlama noktası yok ve önemli bir şey özellikle FPS oyunları oynuyorsanız.

Düşük bütçenin dostu, Trust GXT 890 al. Kırmızı Switch ile mavi arasında sadece ses farkı var. Bir de kırmızı biraz daha yumuşak olur.
gxt890 ı inceledim biraz da, genel yorum olarak o fiyat civarında aldığınız klavye 1 yıldan uzun gitmez demişler. Benim kullandığım klavye düz bir klavye mekanik vs değil. 2 yıldır kullanıyorum. Nasıl bir sıkıntı çıkabilir bir bilgin var mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı