Çözüldü Red Switch ve Blue Switch farkı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mesela Yani

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar 2 tane soru soracaktım ben;
1- SteelSeries Apex 7 Red Switch mekanik klavye kullanıyorum. Yeni bir klavye almayı daha düşünüyorum ama Blue ve Red Switch arasında ki farkı bilmiyorum. Şahsen SteelSeries alırken hiç dikkat etmedim, merak konuma da düşmedi "acaba fark nedir?" Diye. Hissiyat farkı mı var yoksa kalite farkı mı?

2-https://www.incehesap.com/james-donkey-610s-oyuncu-gaming-klavye-fiyati-43722/ bu klavyeyi de kardeşime alacağım lakin bunda Türkçe harf desteği yok sanırsam. Bu klavyeyi kullanıp'ta Türkçe mi İngilizce mi olduğunu söyleyebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Daha yeni bu klavyeyi aldım gayet kaliteli ve Blue Switch.
Red Switch'te daha az baskı uyguluyarak kullanırsın. Mavi de daha sert basmak gerekir ayrıca ses fazladır kırmızıya göre.

Red biraz hassas evet.

Daha yeni bu klavyeyi aldım gayet kaliteli ve Blue Switch.
Red Switch'te daha az baskı uyguluyarak kullanırsın. Mavi de daha sert basmak gerekir ayrıca ses fazladır kırmızıya göre.

Red biraz hassas evet.

Çözüm
Kardeşime alacağım paşam. Yoksa çok memnunum Apex 7'den yani ondan yana bir sıkıntı yok.
Klavyemi değiştirmeyi düşünürsem Apex 7 ile değiştirmek istiyorum o yüzden sordum. Böyle paşamlı falan yazmak böyle bir forumda hoş değil. Şahsen bana söylenmesinden de hoşlanmam. Özellikle yaşı küçük insanların bu tarz kelimeleri kullanarak konuşmasını hiç hoş karşılamıyorum. Bu foruma yardımlaşma amacıyla giren insanlardan ricam tanımadığınız kişilerle konuşurken biraz daha dikkatli yazın.

Yeni konular

Geri
Yukarı