Blue veya red Switch mekanik klavye önerisi

Bütçe
1000-2000

Bingoo

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Uzun ömürlü ve basma hissinin kuvvetli olduğu Full mekanik bir klavye arıyorum. Çoğu zaman yazı yazmada ve "FPS" türü olmayan oyunlarda kullanılacak. Aklımda

Redragon K552 kumara​

Modeli var parasını hak ediyor mu?

@Kiznaiver hocam yardımcı olacaktır. 2000 TL civarına daha güzelleri bulunur lakin ben önerimi hocama bırakıyorum.

K552 parasını hak etmiyor. Daha düşük bir şey arıyorsanız buna bakın:
(Fiyatı artmış, büyük ihtimal düşer.)

Blue switch alternatif:

Yine de 2000TL'lik bütçede direkt bu alınmalı:
Stokları yoktu yeni geldi. Birkaç yerde vardı onlar da çok abartı fiyatlara satıyorlardı. Baya sağlam bir klavye. İmkanınız varsa başka bir klavyeye yönelmeyin.

Blue Switch denemiştim bir keresinde sesi çok güzeldi fakat internet kafedeki abi bunu evde kullanamazsın demişti. Sebebini sorduğumda bir zamandan sonra sesine tahammül edemiyorsun demişti. doğru mu?

Hocam aile evinde oturuyorsanız kesinlikle red daha sessiz. Blue bir süre sonra kafa patlatır gece gece.

Aile evinden oturuyorum lakin aramızdaki mesafe çok fazla. Sesli bir şekilde konuştuğumda onların oturduğu odalara ses gitmiyor.

Blue Switch denemiştim bir keresinde sesi çok güzeldi fakat internet kafedeki abi bunu evde kullanamazsın demişti. Sebebini sorduğumda bir zamandan sonra sesine tahammül edemiyorsun demişti. doğru mu?

Aile evinden oturuyorum lakin aramızdaki mesafe çok fazla. Sesli bir şekilde konuştuğumda onların oturduğu odalara ses gitmiyor.
Red switch zaten mekanik hissini de sesini de veriyor. Blue abartı. Bence blue kullanılacaksa foam konulmalı ve tüm switch'lere lube uygulanmalı. Diğer türlü aşırı rahatsız edici. Zaten RX switch'lerin de blue olanı yok. Başka bir klavyeye yönelmeyin dediğim gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı