BlueScreenView artık yok mu?

EmirKas

Picopat
Daha fazla  
Merhaba soru biraz garip gelebilir ama birkaç gündür garip şeyler oldu bilgisayarımda. Öncelikle bilgisayarım mavi ekran verdi bende neden verdiğine bakmak için BlueScreenView açıcaktım fakat bir baktım ki silinmiş ve yükleyiciside bilgisayardan yok olmuş. Sitesine girip tekrar yükleyeyim dedim ama bu seferde sitesine giremedim acaba herkeste mi böyle yoksa bende mi bir şey var? Bilgisayarıma asla crack vesaire indirmem. Sadece Cheat Engine var oda kendi sitesinden hızlandırma amaçlı. Anti virüs programı veya CCleaner'da yok. Bir de rica etsem aşağıya minidump dosyalarını koydum ne sorun var bakabilir misiniz?

Durduk yere çöktü FiveM falan açıktı ama tam neden kaynaklanıyor bilmiyorum. RAM'lerimde zaten bir gariplik vardı ama buna neden olacaklarını sanmıyorum. Kafayı yemek üzereyim bilgisayarımı yeni topladım ama sorunları bitmiyor. Bu arada çöktüğü sırada kâhin miyim bilinmez ama görev yöneticisi açıktı, bir bakayim dedim FiveM'i açınca nasıl değerler veriyor CPU'm 60'larda kullanılıyordu, GPU'm da aynıydı. Zaten dahili RAM'im de aynı değerlerdeydi sanırım 70 Ti. Disk zaten diskoda çıkıp iniyor 100'den sıfıra. Acaba neyde sorun var yardımcı olursanız sevinirim. Biraz saçma anlattım eğer bir sorunuz varsa cevaplarım🙂

minidump: minidump

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı