Bluestacks 4 v4.190.0.5002 PUBG Mobile ve PUBG Mobile Lite çalışmıyor

kilic4785

Centipat
Merhabalar, ben kısa süre önce Bluestacks'ın bu sürümünü yükledim. Uygulamalar sorunsuz çalıştı fakat PUBG Mobile ve PUBG Mobile Lite Tencent Games'in amblemleri ve isimlerinin gözüktüğü uyarı ekranında öylece kalıyor. Saatlerce beklememe rağmen ne bir hata ne de oyundan atma söz konusu. Resimde olduğu gibi kalıyor ve hiçbir değişiklik olmuyor. (Bluestacks ayarlarım resimlerde bulunuyor) RAM konusunda tavsiyede bulunacaksanız RAM'im 4 GB'tır. Bluestacks'a 2048 MB ve 2000 MB şeklinde RAM verdim fakat yine de çözüm olmadı. Diğer uygulamalar problemsiz çalışmaktadır. Bu problemi sadece bu iki oyunda yaşamaktayım. Sizce nedeni nedir?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    31,6 KB · Görüntüleme: 108
  • Ekran Alıntısı1.PNG
    Ekran Alıntısı1.PNG
    31,6 KB · Görüntüleme: 108
  • Ekran Alıntısı2.PNG
    Ekran Alıntısı2.PNG
    11,4 KB · Görüntüleme: 93
  • Ekran Alıntısı3.PNG
    Ekran Alıntısı3.PNG
    17 KB · Görüntüleme: 102
  • Ekran Alıntısı4.PNG
    Ekran Alıntısı4.PNG
    12,3 KB · Görüntüleme: 109
  • Ekran Alıntısı5.PNG
    Ekran Alıntısı5.PNG
    14,5 KB · Görüntüleme: 108
Son düzenleyen: Moderatör:
Tencent Gaming Buddy kurup dener misin? Tencentin kendi emülatörü olduğu için bir sorun olacağını zannetmiyorum. Belki kendi emülatörleri kullanılsın diye bluestack ve türevlerinde çalışmamak üzere ayarlanmış olabilir. :)

Tencent Gaming Buddy kurup dener misin? Tencentin kendi emülatörü olduğu için bir sorun olacağını zannetmiyorum. Belki kendi emülatörleri kullanılsın diye bluestack ve türevlerinde çalışmamak üzere ayarlanmış olabilir. :)
peki deneyeceğim teşekkürler
tencent gaming buddy'e pubg mobile lite eklenmemiş sanırım eklenmediği halde bluestacks'ta lite sürümünün engellenmiş olması sizce de mantıksız değil mi?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı