BlueStacks 5 açılmıyor

Swopperr

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşalar bugün BlueStacks 5 indirdim ama uygulamaya tıklayınca açılıyor hemen atıyor sonra sebebi ne olabilir?

Hocam hazır emülatörler mi daha hızlı olur yoksa Android sanal makine VirtualBox programı gibi birşeye kurarsak mı hızlı olur? FPS, kararlılık, stabilite
Hiç VirtualBox ile vs. uğraşmanıza gerek yok. İşlemcinizin sanallaştırma özelliği varsa onu BIOS üzerinden etkin hale getirin, yeterince performanslı olacaktır sisteminiz de buna elverişli ise.

Merhaba arkadaşalar bugün BlueStacks 5 indirdim ama uygulamaya tıklayınca açılıyor hemen atıyor sonra sebebi ne olabilir?

Hocam ekran kartı olmadan açılmıyor. Onun dışında BlueStacks 4 ile menüde 10 FPS alırken BlueStacks 5'te oyunlarda 60 FPS alıyorum. BlueStacks ile ilgili bir sorun olduğunu düşünmüyorum.

Hocam ekran kartı olmadan açılmıyor. Onun dışında BlueStacks 4 ile menüde 10 FPS alırken BlueStacks 5'te oyunlarda 60 FPS alıyorum. BlueStacks ile ilgili bir sorun olduğunu düşünmüyorum.
Bilmiyorum ya sildim geri yükledim gene aynı sorun tıklıyorum alttaki çizgi biraz ilerliyor direk kapaniyo hemen

Yeni konular

Geri
Yukarı