BlueStacks 5 başlatılamıyor

MahmutMahmut

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba ben BlueStacks'ı yükledim. Açarken bir hata oldu şu şekilde:
"Hata: Sanallaştırma devre dışısisteminizde donanım destekli sanallaştırma devre dışı bırakıldı. Düzgün çalışması için BlueStacks 5 gereklidir ve bu nedenle etkinleştirmenizi öneririz. Sanallaştırmayı etkinleştiremiyorsanız BlueStacks 5 32 Bit indirmeyi deneyin."
Diye bende ne yapacağımı bilmiyorum ne yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    15,2 KB · Görüntüleme: 13
"Hata: Sanallaştırma devre dışısisteminizde donanım destekli sanallaştırma devre dışı bırakıldı. Düzgün çalışması için BlueStacks 5 gereklidir ve bu nedenle etkinleştirmenizi öneririz. Sanallaştırmayı etkinleştiremiyorsanız BlueStacks 5 32 Bit indirmeyi deneyin."

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bios'a girerek Virtualization Technology ( vt-d) yani sanallaştırmayı açman gerekecek Vt-d karşısındaki "Disable yazısını "Enabled'e" çevirmen yeterli olur.( Bios'a girmek için bilgisayarın açılırken Del tuşunu spawnla)

Yeni konular

Geri
Yukarı