Çözüm Bluestacks 5 Clash Of Clans açılmama

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Bende hala çalışıyor fakat amazonappstore üzerinden arattığım zaman Clash of Clans yok şu anda. Sanırım oyun Amazon üzerinden kaldırıldı. Ben mesela dün bir güncelleme falan yapmadım oyuna her şey düzgün. Aslında APK düzenleme uygulamaları falan ile bu işi çözebilen çıkar mı denemek lazım. Boş zamanım olsa uğraşmak isterim de şu anda o zaman yok.

Hocam ben bir şekilde indiriyorum fakat hepten gitti. Ne Play Store ne de Amazon fayda etmiyor...

@EmperortheAntares Şöyle bir sıkıntı var sizde olduysa yakında bizde de böyle bir şey olabilir. Ve sorun ısrarla çözüme kavuşmadığına göre galiba harbiden Supercell oyunun emülatörler üzerinden oynanmasını istemiyor gibi. Hep bu botçular yüzünden. Biraz bakınacağım akşam falan sorunla ilgili.

@EmperortheAntares şöyle bir sıkıntı var sizde olduysa yakında bizde de böyle bir şey olabilir. Ve sorun ısrarla çözüme kavuşmadığına göre galiba harbiden Supercell oyunun emülatörler üzerinden oynanmasını istemiyor gibi. Hep bu botçular yüzünden. Biraz bakınacağım akşam falan sorunla ilgili.

Bende açıkçası çok emülatörden oynama taraftarı değilim fakat telefonum çok iyi değil ondan oynuyorum. Yine de çok saçma bir çözüm olmuş bence.

Bende açıkçası çok emülatörden oynama taraftarı değilim fakat telefonum çok iyi değil ondan oynuyorum. Yine de çok saçma bir çözüm olmuş bence.
Ben şahsen bilgisayarda açılmasa oyunu oynamam gibi bir şey. Savaş yapmak telefondan daha kolay olabilir fakat bağlantı sorunları vs üstüne bir de ufak ekrandan 60 kare oynamak yerine bilgisayarımdan büyük ekranda 144 kare oynamak daha güzel oluyor. Umarım yeni bir fix falan çıkar internetten baktım fakat yeni durum hakkında bir video vs bulamadım.

Ben şahsen bilgisayarda açılmasa oyunu oynamam gibi bir şey. Savaş yapmak telefondan daha kolay olabilir fakat bağlantı sorunları vs üstüne bir de ufak ekrandan 60 kare oynamak yerine bilgisayarımdan büyük ekranda 144 kare oynamak daha güzel oluyor. Umarım yeni bir fix falan çıkar internetten baktım fakat yeni durum hakkında bir video vs bulamadım.

Aynen öyle hocam ancak oyuna girmesem atıyorlar klandan mecburi telefondan giriyorum artık :D

Hocam nereden indirdiğinizi sorabilir miyim? Ayrıca BlueStacks nougat 32 Bit mi kullanıyorsunuz?

Hocam 64 Bit BlueStacks kendi sitesinden indirdim az önce format attım tekrar Amazon App Store falan kurdum ve oyun hala sorunsuz açılıyor.

Anladım hocam, bende 64 Bit ile deneyeceğim.

Edit: Nougat 64 Bit Amazon'dan indirdim ve direkt olarak oyuna giriş yapabildim arkadaşlar.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı