BlueStacks 5 oyundan atıyor

Yer
türkiye
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün BlueStacks kurdum Gameloft oyunu olan Gangstar 4 asıl adıyla Gangstar Vegas indirdim Nougat 32 istedi bende Nougat 32'yi kurdum orada oyunu yükledim. Açılınca Gameloft'un simgesi geliyo,r 20 years yazıyor sonra 10-15 saniye ekran kararıyor karardıktan sonra BlueStacks kendi kendini kapıyor.

Arkadaşlar bugün BlueStacks kurdum Gameloft oyunu olan gangstar 4 asıl adıyla gangstar Vegas indirdim nougat 32 istedi bende nougat 32'yi kurdum orada oyunu yükledim. Açılınca Gameloft'un simgesi geliyor, r 20 years yazıyor sonra 10-15 saniye ekran kararıyor karardıktan sonra BlueStacks kendi kendini kapıyor.

Sisteminizi yazarsanız yardımcı olabilirim.

BlueStacks sistemi: Noguat 32, bellek ayrıma 2 çekirdek, CPU 2 çekirdek, ekran çözünürlüğü 1600×900, pixel yoğunluğu 240 DPI, grafik motoru performans, grafik oluşturucu OpenGL, arayüz oluşturucu Auto.
PC sistemi: RX 550, 222 GB SSD, i3 2. nesil,
8 GB RAM, drectx 12, MSI MS7788, Windows 10 Pro 64 Bit.

1) işlemciniz çok eski.
2) işletim sistemini Windows 8.1 yapabilirsiniz.
3) BlueStacks ayarlarınızı düşürün.

İşlemcim eski olabilir biliyorum ama PC'yi 2020 sonundaa 2800 ₺ ye aldık eski PC'm daha kötüydü Minecraft'ta çöküyordu marioda kasıyordu PC'yi aldığımız yerdede bu orta fiyatlı olandı en yüksek fiyatlının bile işlemcisi i3'tü ama işimi görecek kadar kullanabiliyorun ayanda 3 tane VirtualBox'u kullanabiliyorum kasmadan yani Rainbow gibi güç oyun oynamıyorumda zaten yetiyor bana.

İşlemcim eski olabilir biliyorum ama PC'yi 2020 sonundaa 2800 ₺ ye aldık eski PC'm daha kötüydü Minecraft'ta çöküyordu marioda kasıyordu PC'yi aldığımız yerdede bu orta fiyatlı olandı en yüksek fiyatlının bile işlemcisi i3'tü ama işimi görecek kadar kullanabiliyorun ayanda 3 tane VirtualBox'u kullanabiliyorum kasmadan yani Rainbow gibi güç oyun oynamıyorumda zaten yetiyor bana.

Dediğim gibi işlemciniz çok eski BlueStacks kullanmayın silin çünkü RAM ve işlemciyi çok kullanır ve sistemde kasmalar veya oyuna girdiğinizde oyundan atar. Sisteminizin kaldıracağı oyunlar oynayın. Eğer durumunuz olursa işlemcinizi değiştirmenizi öneririm.

Geri
Yukarı