BlueStacks 5'i tekrar kurarken "Nougat için ek dosya indir" seçeneği çıkıyor

Daha fazla  
Merhabalar, ben bir denemek için BlueStacks 5'i kurmuştum ve Free Fire indirmiştim. Sonra Free Fire'ı açtığımda sabit 30 FPS aldığımı gördüm.

Çok sevindim çünkü bu RAM'le sadece Minecraft oynuyordum, 1-2 gün boyunca sıkılmadan oynadım fakat oyunlara veya uygulamalara girince siyah ekran vermeye başladı. Sonrasında BlueStacks'i hepten "laptop'umdan" kaldırdım tabii geri yüklemek için fakat kurulumunu yapmaya çalışırken şimdi yükle yazısı gelmesi yerine 32 Bit Nougat için ek dosya indir yazıyordu, altında da devam yazıyordu. Devama tıkladım, bir şey olmadı. Açtım gene tıkladım, bir şey olmadı. Sonra 64 Bit indirdim, gene aynı şey vardı fakat 32 Bit yerine 64 Bit yazıyordu.

Son düzenleyen: Moderatör:
1 - Başlat menüsünden çalıştırı çalıştırıp oraya Regedit yazarak entera basıyoruz. Başlat > Çalıştır > Regedit
2 - Açılan pencerede aynen şu adımları uyguluyoruz. HKEY_LOCAL_MACHİNE > Software > BlueStacks. BlueStacks sağ tıklayıp sil dedikten sonra uygulamamızı tekrar yükleyebiliriz.

Son düzenleyen: Moderatör:
1 - Başlat menüsünden çalıştırı çalıştırıp oraya Regedit yazarak entera basıyoruz. Başlat > Çalıştır > Regedit
2 - Açılan pencerede aynen şu adımları uyguluyoruz. HKEY_LOCAL_MACHİNE > Software > BlueStacks. BlueStacks sağ tıklayıp sil dedikten sonra uygulamamızı tekrar yükleyebiliriz.
Allah razı olsun 2saattir uğraşıyorum, kafayı yemek üzereydim :)

Yeni konular

Geri
Yukarı