Bluestacks App Player Windows XP'de Kasar mı?

Makaleler
1
Daha fazla  
Bende Bluestacks appplayer var. İndirdim ama kurulumunu açmadım. Sizlere de sormak istedim. Bluestacks Windows XP'de kasma yapar mı? Cevaplarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 8 GB RAM i5 işlemcili PC'de bile Bluestacks'ten perfomans alamıyorum. XP'ye kurmayı bile düşünme.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bluestacks çalışmıyor demedim performans alamıyorum. Demek istediğim sistemim iyi ama bluestacks program olarak performans vermiyor ve kasıyor.
2 GPU olayı yeni nesil laptoplarda optimus özelliği olarak tabir ediliyor. İşlemci üzerinde entegre intel HD GPU ve yanında birde Nvidia yada Amd GPU oluyor. Yaptığın işleme göre öncelikle hangisini kullanmak istediğini ayarlayabiliyorsun.

Bluestacks çalışmıyor demedim performans alamıyorum. Demek istediğim sistemim iyi ama bluestacks program olarak performans vermiyor ve kasıyor.
2 GPU olayı yeni nesil laptoplarda optimus özelliği olarak tabir ediliyor. İşlemci üzerinde entegre intel HD GPU ve yanında birde Nvidia yada Amd GPU oluyor. Yaptığın işleme göre öncelikle hangisini kullanmak istediğini ayarlayabiliyorsun.
Bende sende çalışmıyor demedim sadece bende sorunsuz çalışıyor bilmem neden? :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı