BlueStacks Brawl Stars 5 FPS sorunu

359107

Hectopat
Makaleler
1
Bluestacks'tans (BlueStacks 4) Brawl Stars indirdim ancak 5 FPS oynuyorum, sistem:
İşlemci Intel Core i3 540 2.93 GHz
Harici ekran kartı yok ama Intel HD Graphics diyor
RAM: 8 GB (çift kanal) 2300MHz DDR3 RAM
Anakart: Intel'i 55
Biliyorum sistem kötü ama Brawl Stars gibi bir oyunda neden o kadar az FPS alıyorum?

BlueStacks'tans (BlueStacks 4) Brawl Stars indirdim ancak 5 FPS oynuyorum, sistem:
İşlemci Intel Core i3 540 2.93 GHz.
Harici ekran kartı yok ama Intel HD Graphics diyor.
RAM: 8 GB (çift kanal) 2300MHz DDR3 RAM.
Anakart: Intel'i 55.
Biliyorum sistem kötü ama Brawl Stars gibi bir oyunda neden o kadar az FPS alıyorum?

Emulatörler zaten sıkıntılı FPS açısından ve sistemin yetmiyor olabilir.

BlueStacks'tans (BlueStacks 4) Brawl Stars indirdim ancak 5 FPS oynuyorum, sistem:
İşlemci Intel Core i3 540 2.93 GHz
Harici ekran kartı yok ama Intel HD Graphics diyor
RAM: 8 GB (çift kanal) 2300MHz DDR3 RAM
Anakart: Intel'i 55

Çok şaşırtıcı değil. Blue stacks iğrenç düzeyde bir optimizasyona sahip. 1. nesil bir i3'e 2 FPS fazla bile alıyorsun. Yani özetle: Sistem kötü, optimizasyon iğrenç düzeyde. Kuzenimin 4. nesil i5'inde 30 FPS alıyordu Brawl Stars'da.

Hocam BİOS'ta Virtualization ayarını aktif hale getirmelisiniz.
Ayrıca Bluestacks performans modunu ayarlayabilir, CPU ve RAM kullanımını arttırabilirsiniz.

Cod Mobili Bilgisayarımda BlueStacks Emülatör ile oynuyordum, 10 Eylül 2020 günü inanılmaz bir şey oldu, oyuna girerken ekran dondu, engelenirim korkusu ile çıkmadım, 1-2 dakika sonra kendiliğinden açıldı, oyuna devam ettim, yaklaşık 5 Dakika oynadım, tabii bu arada 9 veya 10 kişiyi saf dışı ettim, ama ekrana aşağıdaki "Maça katılamadı böyle bir oyuncu yok" uyarısı geldi, mecburen çıktım ve 7 gün engellendim, bu benim hatam değil ama engellendim işte, bu oyun android telefonlar için uyarlanmış bir oyun, emülatör bu oyun windows için de açık diyor ama, bunu başaramamışlar kendi hataları yüzünde böyle banlanıyoruz.

Dosya Ekleri

• unnamed.jpg
    unnamed.jpg
    7,2 KB · Görüntüleme: 70

Geri
Yukarı