BlueStacks inmiyor

Cac1kkafaUmut

Picopat
Daha fazla  
BlueStacks X kullanıyordum Android 11 yazılımını indirmek istedim her şey o anda oldu yaklaşık 100 tane Android 11 kopyası indirdi. Daha sonra hiçbirini açamadım sildim tekrar yükledim aynı BlueStacks 5'e geçmek istedim kuramıyorum zaten son sürüm yüklü diyor. Başlat dediğimde de açılmıyor. İndirili değil 10'da aynı şekil kuramıyorum 4'e geçmek istedim o da aynı kurulmuyor. Sanırsam bilgisayarda sorun var nasıl kurabilirim yaşayan varsa yardımcı olabilir mi?

BlueStacks X kullanıyordum Android 11 yazılımını indirmek istedim her şey o anda oldu yaklaşık 100 tane Android 11 kopyası indirdi. Daha sonra hiçbirini açamadım sildim tekrar yükledim aynı BlueStacks 5'e geçmek istedim kuramıyorum zaten son sürüm yüklü diyor. Başlat dediğimde de açılmıyor. İndirili değil 10'da aynı şekil kuramıyorum 4'e geçmek istedim o da aynı kurulmuyor. Sanırsam bilgisayarda sorun var nasıl kurabilirim yaşayan varsa yardımcı olabilir mi?
Merhaba! Bilgisayarınızda BlueStacks ile çakışan başka bir program veya yazılım olabilir. Bu tür programları kaldırmayı deneyin.

Bilgisayarınızda Hyper-V'nin etkin olup olmadığını kontrol edin. Hyper-V etkinse, BlueStacks 5'i çalıştıramazsınız. Hyper-V'yi devre dışı bırakmak için:

Windows 10:
Başlat menüsünü açın ve Windows Özellikleri'ni arayın.
Windows Özellikleri penceresinde Hyper-V seçeneğini bulun ve işaretini kaldırın.

Bilgisayarınızda Hyper-V'nin etkin olup olmadığını kontrol edin. Hyper-V etkinse, BlueStacks 5'i çalıştıramazsınız. Hyper-V'yi devre dışı bırakmak için:

Windows 10:
Başlat menüsünü açın ve Windows özellikleri'ni arayın.
Windows özellikleri penceresinde Hyper-V seçeneğini bulun ve işaretini kaldırın.

Windows 11 kullanıyorum ve Hyper-V'yi devre dışı bırakamadım etkin değil galiba Windows özelliklerinde görünmüyor.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-04-06 223511.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-06 223511.png
    29,1 KB · Görüntüleme: 8

Geri
Yukarı