BlueStacks oyunlarında ping ya da düşüş oluyor

fancy217

Picopat
Merhaba. BlueStacks'te oynadığım bir pnline oyunda (güç modu en iyi performanstayken) oyunda kasma ya da FPS drop olmuyor ama lag oluyor, ping oluyor. Güç modu daha iyi performanstayken (en iyi performansın bir altı) oyunda ping ve lag olmuyor ama FPS drop giriyor. Hatanın internetle alakalı olduğunu düşündüğüm zaman güç modu daha iyi performasta oynarken ping olmadığı için internetle alakalı olmadığını anladım. Bu sorun neden oluyor bilen var mı?

Son düzenleme:
Hocam Brawl Stars'ta input lag mı denir delay mı denir bilmiyorum ama bende böyle bir sorun yaşıyorum atışlarım gecikmeli gidiyor. Beni tanımışsınızdır en son aylar önce konuşmuştuk Discord'tan. Sorun internetten kaynaklanıyorsa paket kaybı ya da ping, cihazdan kaynaklanıyorsa monitör ya da ekran kartından dolayı böyle olduğunu düşünüyorum. Muhtemelen Intel HD Graphics 620 veya generic PnP monitör bu sorunun sebebi. Herhangi bir donanımla alakalı örneğin internet veya ekran kartıyla alakalı ayar yapıyorum sorun düzeliyor ertesi gün tekrar başlıyor. Bugün çözdüm bakalım yarın ne olacak. Kalıcı çözülürse sorun adım adım anlatacağım daha önceden ve bugün de dahil yaptıklarımı.

Yeni konular

Geri
Yukarı