BlueStacks "Sanallaştırma devre dışı" hatası

Yusuf Bayar

Hectopat
BIOS'tan sanallaştırmayı açtığım halde bu hatayı alıyorum bilgisi olan? VMware'de kullanıyorum, çakışıyor olabilir mi?

Ekran Alıntısı.PNG

BIOS'tan sanallaştırmayı açtığım halde bu hatayı alıyorum bilgisi olan? VMware'de kullanıyorum, çakışıyor olabilir mi?

Eki Görüntüle 1177317
Sanallaştırma'yı açtıktan sonra bende de oluyordu. Sanallaştırma "Yetersiz" diye bir ifade yazıyordu görev yöneticisinde. Eski bir sistemimde oluyordu bu. "Sanallaştırma Ömrü" diye bir şey duymuştum ancak bunun araştırılmasında yarar var. Belki yanlış bir bilgi olabilir.

Sanallaştırma'yı açtıktan sonra bende de oluyordu. Sanallaştırma "Yetersiz" diye bir ifade yazıyordu görev yöneticisinde. Eski bir sistemimde oluyordu bu. "Sanallaştırma Ömrü" diye bir şey duymuştum ancak bunun araştırılmasında yarar var. Belki yanlış bir bilgi olabilir.

Görev yöneticisinde açık yazıyor
Bence çakışma var.

Görev yöneticinden işlemleri durdurdum VMware'e ait olanları Hyper v de kapalı

Görev yöneticisinde açık yazıyor

Görev yöneticinden işlemleri durdurdum VMware'e ait olanları Hyper v de kapalı
Hyper-V'nin bildiğim kadarıyla açık olması gerekiyor ama.

"Bu konuda tam bilgim yok. Kulak aşinalığı hatırladıklarım var. Dediklerimin araştırılması, yanlış ise yanlış bilgiden raporlanmasını rica ederim."

"Bu konuda tam bilgim yok. Kulak aşinalığı hatırladıklarım var. Dediklerimin araştırılması, yanlış ise yanlış bilgiden raporlanmasını rica ederim."

BlueStacks'in ayrı bir Hyper-V versiyonu var hocam. Normal BlueStacks'te açınca hata veriyor normalde
3 çekirdek?

Silip yükledim teşekkürler hepinize

Dosya Ekleri

• h.PNG
    h.PNG
    16,8 KB · Görüntüleme: 81
Son düzenleme:

Geri
Yukarı