Çözüldü BlueStacks silinemiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TGRDMZ

Decapat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
1641398557001.png

1641398576373.png

BlueStacks'ın dosyalarında hepsini sildim yanlışlıkta sonra bir tane dosyası silmedi onu silemedim. Açık diyordu PC yeniden başlattım falan bilmem ne bir şeyler yaptım sonra ismini .exe miydi neyse onu sildim falan kayboldu ismini ne koydum hatırlamıyorum. Ne yapmam lazım?

Çözüm
Dosyaların içinde programı kaldırma aracı yer alıyordu, onu da silmişsiniz büyük ihtimal.

Denetim masasında veya uygulamalarda gözüküyorsa HiBit Uninstaller yardımıyla kaldırabilirsin.
Eki Görüntüle 1261882

Eki Görüntüle 1261885

BlueStacks'ın dosyalarında hepsini sildim yanlışlıkta sonra bir tane dosyası silmedi onu silemedim. Açık diyordu PC yeniden başlattım falan bilmem ne bir şeyler yaptım sonra ismini .exe miydi neyse onu sildim falan kayboldu ismini ne koydum hatırlamıyorum. Ne yapmam lazım?
Ekranda görünen yoldaki klasörü silin. Daha sonra ccleaner gibi bir program ile registry temizliği yapın. Daha sonra da gidip gitmediğini kontrol edin. :D

ekranda görünen yoldaki klasörü silin. daha sonra CCleaner gibi bir program ile registry temizliği yapın. Daha sonra da gidip gitmediğini kontrol edin. :D

Ekran da görünen yoldaki şey yok ki. Tamam deneyeceğim.

dosyaların içinde programı kaldırma aracı yer alıyordu, onu da silmişsiniz büyük ihtimal.

denetim masasında veya uygulamalarda gözüküyorsa HiBit Uninstaller yardımıyla kaldırabilirsin.

Evet onu da sildim.

Tamam deneyeceğim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran da görünen yoldaki şey yok ki. Tamam deneyeceğim.

Evet onu da sildim.

Tamam deneyeceğim. Teşekkürler.
Yoldaki şey değil, komple klasörden bahsediyorum. Exe'den değil yani. Bluestacks'in komple klasörü, ama başka bir şey silmemeye dikkat edin. :D

@gamecover
Dosyaların içinde programı kaldırma aracı yer alıyordu, onu da silmişsiniz büyük ihtimal.

Denetim masasında veya uygulamalarda gözüküyorsa HiBit Uninstaller yardımıyla kaldırabilirsin.
İşe yaradı çok teşekkürler
Yoldaki şey değil, komple klasörden bahsediyorum. Exe'den değil yani. Bluestacks'in komple klasörü, ama başka bir şey silmemeye dikkat edin. :D
çözdüm gerek kalmadı teşekkürler

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı