BlueStacks Steam PUBG ban yedirtir mi?

ibrahimz

Hectopat
Bu olay 1.5 yıl önce yaşandı. Kuzenime BlueStacks yükletmiştim. Birkaç gün sonra Steam PUBG'den ban yedi. İçimde kaldı merak ettim. BlueStacks ban yedirtir mi? Başka bir şeyden ban yeme ihtimali var mı? Kuzenim hile açmaz. Açmayı da bilmez zaten. BlueStacks mi ban yedirtti?

Bu olay 1.5 yıl önce yaşandı. Kuzenime BlueStacks yükletmiştim. Birkaç gün sonra Steam PUBG'den ban yedi. İçimde kaldı merak ettim. BlueStacks ban yedirtir mi? Başka bir şeyden ban yeme ihtimali var mı? Kuzenim hile açmaz. Açmayı da bilmez zaten. BlueStacks mi ban yedirtti?

Hile açmıştır seni kekliyordur büyük ihtimal. Idle Master'ın yedirtme ihtimalinden daha düşük BlueStacks'in banlatma ihtimali.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hile açmıştır seni kekliyordur büyük ihtimal Idle Master'ın yedirtme ihtimalinden daha düşük BlueStacks'in banlatma ihtimali.

Hile açmaz hocam. 30 yaşında adam oyunları eğlence için oynuyor. Zaten işten güçten anca bilgisayar oynuyor onda da hile açmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
BlueStacks ban yedirtmez dünyaca popüler bir uygulama oyun hakkında pek bilgim yok ama küfür veya hileden yemiştir.

Bluestacks yükleyince ban yemesi tamamen tesadüf.

Hayır kardeşim BlueStacks banlattırıyor hesaplarınızı kaldırın hemen(!)

Tamam kardeşim senin sayende 30 yaşındaki oyunları sadece eğlence oynayan senin tanımayıp benim tanıdığım adamın hile yaptığını öğrendim. Sorunlu musunuz acaba? Ban yediyse kesin hiledir kafasından çıkar mısın? Konuyu bile okumayı becerememişsiniz burada millete iftiralar savuruyorsunuz. Ben orada yazdım ki "Başka bir şeyden ban yeme ihtimali var mı?" Sen hala komiklik yapmaya devam ediyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı