Çözüldü BlueStacks "Uygulama bilgisayarınızda yüklü" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AhmetHamza23

Centipat
Daha fazla  
BlueStacks 5'i yüklediğimde bilgisayarınızda var yazıyor. Tamam ya da çalıştır yazıyor, çalıştıra bastığımda açılmıyor. Bir ara yüklemiştim. Oyun yükleyecektim, alanım azdı diye silmiştim. Şimdi BlueStacks 4'ü yüklüyorum. Sorunun çözümünü yazarsanız sevinirim.

Çözüm
Değerli dostum aynı sorunu daha dün yaşadım. Çözümü ve kaynağı aşağıda sunuyorum. Verdiğim linkte son kısmı benim söylediğimden farklı yapıyor. Ben komple iki klasörü de sildim. 🤌 🙂
  1. Windows + R tuşlarına basın.
  2. Açılan pencereye "regedit" yazın.
  3. Kayıt defteri düzenleyicisinde "Computer\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE" yolunu izleyin.
  4. Gördüğünüz "BlueStacks" ve "BlueStacks Installer" klasörlerini silin.
  5. Programı tekrar yükleyin.
Kaynak
BlueStacks 5'i yüklediğimde bilgisayarınızda var yazıyor. Tamam ya da çalıştır yazıyor, çalıştıra bastığımda açılmıyor. Bir ara yüklemiştim. Oyun yükleyecektim, alanım azdı diye silmiştim. Şimdi BlueStacks 4'ü yüklüyorum. Sorunun çözümünü yazarsanız sevinirim.
Uygulamayı elle mi kaldırdınız?

Değerli dostum aynı sorunu daha dün yaşadım. Çözümü ve kaynağı aşağıda sunuyorum. Verdiğim linkte son kısmı benim söylediğimden farklı yapıyor. Ben komple iki klasörü de sildim. 🤌 🙂
  3. Kayıt defteri düzenleyicisinde "Computer\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE" yolunu izleyin.
Kaynak

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Kaynak
Çok teşekkür ederim oldu.Şuan yüklüyorum.

Geri
Yukarı