BlueStacks uygulama hatası

TheLunar

Centipat
Daha fazla  
BlueStacks kurarken alttaki fotoğrafta attığım hatayı alıyorum.

Nasıl çözebilirim?

Dosya Ekleri

• 20230328_145214.jpg
    20230328_145214.jpg
    189,1 KB · Görüntüleme: 32
Son düzenleyen: Moderatör:
Yönetici olarak çalıştırınca da aynı mı?

Yönetici olarak çalıştırınca düzeliyor fakat Hyper-V izni isiyor veriyorum/açıyorum bu hatayı veriyor.

Hata vermemesi için her seferinde yönetici olarak çalıştırmam gerekiyor bunun daha basit bir çözümü yok mu?

O halde yeniden kurmakta bir sakınca yok, kurulum dizinini değiştirerek dener misin kurmayı.
Kaldırma ve kurma işlemleri arasına bilgisayarı yeniden başlatmayı da sıkıştırın.

Bir sorum daha olacak; farklı bir işlem daha yaparken mi kurdun programı? Örneğin farklı bir programın daha kurulumu veya buna benzer bir şey bu halihazırda kullanılan veya işlem için izin gerektiren bir bellek pointi olabilir.

O halde yeniden kurmakta bir sakınca yok, kurulum dizinini değiştirerek dener misin kurmayı.
Kaldırma ve kurma işlemleri arasına bilgisayarı yeniden başlatmayı da sıkıştırın.

Bir sorum daha olacak; farklı bir işlem daha yaparken mi kurdun programı? Örneğin farklı bir programın daha kurulumu veya buna benzer bir şey bu halihazırda kullanılan veya işlem için izin gerektiren bir bellek pointi olabilir.
evet birlikte kuruyordum programları.

Bazı programlar kurulacakları yerleri öncede seçip ayırmazlar, siz birbirinden bağımsız programları aynı anda kurmaya çalışırsanız, birbirinden habersiz olan bu programlar çakışabilirler.

Yukarıda bahsettiklerimi uygulayıp neye ulaşıyorsunuz belirtin ona göre devam edelim. Ayrıca arkadaşın dediği gibi sfc hizmetini de kullanın ama önce bir bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Bazı programlar kurulacakları yerleri öncede seçip ayırmazlar, siz birbirinden bağımsız programları aynı anda kurmaya çalışırsanız, birbirinden habersiz olan bu programlar çakışabilirler.
bilgi için teşekkür ederim :)

"Kaldırma ve kurma işlemleri arasına bilgisayarı yeniden başlatmayı da sıkıştırın." cümlenizi tam anlayamadım.

Geri
Yukarı