Çözüldü BlueStacks uyumsuz Windows ayarları hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

begumxnaz

Femtopat
Daha fazla  
PUBG Mobile oyununu bilgisayardan oynamak için BlueStacks 5 indirdim fakat açmayı denediğimde bu hatayı alıyorum.

1671032675972.png

Sss'yi inceledim dediklerini yaptım ama hala düzelmiyor. Nasıl düzeltebilirim bu sorunu bir bilginiz var mı?

Çözüm
Yönetici olarak çalıştırmayı deneyin abla. Bana da olmuştu bu yönetici olarak çalıştırdığımda düzeliyor. Dilerseniz dosya konumundan her açılışta yönetici olarak açmayı seçebilirsiniz. Umarım yardımcı olurum.
Yönetici olarak çalıştırmayı deneyin abla. Bana da olmuştu bu yönetici olarak çalıştırdığımda düzeliyor. Dilerseniz dosya konumundan her açılışta yönetici olarak açmayı seçebilirsiniz. Umarım yardımcı olurum.

Çözüm
Teşekkür ederim bu çalıştı. Peki her açılışında nasıl yönetici olarak başlamasını sağlayacağım, yardımcı olabilir misin?

Kısayola sağ tıklayıp dosya konumu aç tuşuna tıklayın, seçili olan dosyaya tekrar sağ tıklayıp özellikler tuşuna tıklayın uyumluluk sekmesine geçin, Aşağıdaki "Tüm Kullanıcıların Ayarlarını Değiştir" tuşuna tıkladıktan sonra bu programı yönetici olarak çalıştır tikini işaretledikten sonra tamama tıklayın ve kapatabilirsiniz diğerlerini. Umarım yardımcı olabilirim.

Kısayola sağ tıklayıp dosya konumu aç tuşuna tıklayın, seçili olan dosyaya tekrar sağ tıklayıp özellikler tuşuna tıklayın uyumluluk sekmesine geçin, Aşağıdaki "Tüm Kullanıcıların Ayarlarını Değiştir" tuşuna tıkladıktan sonra bu programı yönetici olarak çalıştır tikini işaretledikten sonra tamama tıklayın ve kapatabilirsiniz diğerlerini. Umarım yardımcı olabilirim.
Çok teşekkür ederim çalışıyor sorunsuz bir şekilde artık :).

Yeni konular

Geri
Yukarı