BlueStacks ve emülatör sanallaştırma uyarısı

superiorSMT

Hectopat
Bilgisayarım önceleri herhangi bir emülatörü sorunsuz şekilde açıp donmadan oyun vs kullanabiliyordum. Fakat şimdi tam tersine emülatörler de aynı sorunu alıyorum. BIOS üzerinden Intel sanallaştırma açıp restart attım, sonuç PC çöktü ve format atmak zorunda kaldım bıraktım kullanmayı. Problem nedir? Herhangi çözüm varsa yardımlarınızı bekliyorum. Dipnot: İşlemcim sanallaştırma destekli.
Intel(R) Core(tm) i5-4590 CPU.
8 GB RAM.

1676622992684.png

12.PNG

up up

Son düzenleme:
İlk olarak Bluestacks gibi programlar kullanmak yerine WSA Tools yardımı ile programı Windows'a kurmanı tavsiye ederim. Ardından arama kısmına Android™ için Windows Alt Sistemi Ayarları kısmına gelerek geliştirici modunu açmalı. Sanallaştırmayı sistemin içinden aktif hale getirmelisiniz BIOS ile yaptığınız zaman hata vermesi normal bir durum.

İlk olarak Bluestacks gibi programlar kullanmak yerine WSA Tools yardımı ile programı Windows'a kurmanı tavsiye ederim. Ardından arama kısmına Android™ için Windows Alt Sistemi Ayarları kısmına gelerek geliştirici modunu açmalı. Sanallaştırmayı sistemin içinden aktif hale getirmelisiniz BIOS ile yaptığınız zaman hata vermesi normal bir durum.
Nasıl yapacağım acaba?

Geri
Yukarı