Bluetooth 4.1 telefona 5.0 AirPods bağlanır mı?

Sameterenk

Centipat
Arkadaşlar merhaba ben geçenlerde İnternet'ten bir kablosuz kulaklık aldım ve PUBG Mobile'de ses gecikmesi oldu teknik servisini aradığımda telefonun Bluetooth sürümüyle uyuşmadığını söyledi. Bir videoda ise Xiaomi Redmi Airdots model kulaklığın uyuşacağını ve ses gecikmesi olmayacağını söylüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba ben geçenlerde İnternet'ten bir kablosuz kulaklık aldım ve PUBG Mobile'de ses gecikmesi oldu teknik servisini aradığımda telefonun Bluetooth sürümüyle uyuşmadığını söyledi. Bir videoda ise Xiaomi Redmi Airdots model kulaklığın uyuşacağını ve ses gecikmesi olmayacağını söylüyor.
O konu tam olarak şöyle, sen bi kaliteli anakarta takacağın iyi ve destekli rami düşün bir de kötü bir anakarta takacağın iyi bir rami düşün. Yani demek istediğim version yeterince yüksek değilse 1 saniye kadar ses kayması oluyor çünkü ben de o kulaklığın kullanıcısıyım. Fakat aynı kulaklığı Redmi Note 8 cihazda denediğimde saliselik kaymalar vardı. Yani sen teknik servisin dediğine güven :)

Teşekkğr ederim zaten.

O konu tam olarak şöyle, sen bir kaliteli anakarta takacağın iyi ve destekli RAM'i düşün bir de kötü bir anakarta takacağın iyi bir RAM'i düşün. Yani demek istediğim version yeterince yüksek değilse 1 saniye kadar ses kayması oluyor çünkü ben de o kulaklığın kullanıcısıyım. Fakat aynı kulaklığı Redmi Note 8 cihazda denediğimde saliselik kaymalar vardı. Yani sen teknik servisin dediğine güven :)

Tamamdır teşekkür ederim zaten ben de telefonumu değiştirip Xiaomi Note 8 veya Pro almayı düşünüyordum sanırım onda bir kayma olmaz olursa da dediğin gibi saliselik kayma olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı