Çözüldü Bluetooth bağlanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Adilemr

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Bluetooth bağlanmıyor, önce bağlandı ardından Discord'a girdim çalışıyordu kazara ctrl+r yaptım bir ekran geldi geldi kabul ettim. Bağlantı koptu sonra bende tekrar bağlanmaya çalıştım. Bağlanmayınca cihazı unutmayı denedim şimdi cihaza bağlanmıyor ne yapmam lazım? Aç kapa denedim YouTube'dan videolarla da olmadı yani beni başka bir yere yönlendirmeden yardımcı olabilirseniz sevinirim. (Cihazı görüyorum Bluetooth çalışıyor aygıt yöneticisinden kontrol ettim her şey güncel.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Çözülmedi şimdi hiç aygıt görmüyor Casper F800.
Casper F800 model için Windows 10 X64 Bluetooth sürücüsü:
Casper F800 model için Windows 10 X64 Wireless sürücüsü:
Casper sürücü sayfası:
Eğer verdiğim bağlantılardan sürücüleri indiremezseniz, sürücü indirme sayfasındaki seçim kutularını kullanarak aygıtınızı belirleyebilir "veya Cihaz Seri No, Model No ile arayın" kutusuna model no girerek arama yapabilirsiniz.
Kolay gelsin.
Arkadaşlar Bluetooth bağlanmıyor, önce bağlandı ardından Discord'a girdim çalışıyordu kazara ctrl+r yaptım bir ekran geldi geldi kabul ettim. Bağlantı koptu sonra bende tekrar bağlanmaya çalıştım. Bağlanmayınca cihazı unutmayı denedim şimdi cihaza bağlanmıyor ne yapmam lazım? Aç kapa denedim YouTube'dan videolarla da olmadı yani beni başka bir yere yönlendirmeden yardımcı olabilirseniz sevinirim. (Cihazı görüyorum Bluetooth çalışıyor aygıt yöneticisinden kontrol ettim her şey güncel.)
Aygıt yöneticisinden bluetooth aygıtını kaldırmayı denediniz mi? Yani sürücüyü silmeden sadece aygıtı kaldırmayı denemekten bahsediyorum.

Aygıt yöneticisinden Bluetooth aygıtını kaldırmayı denediniz mi? Yani sürücüyü silmeden sadece aygıtı kaldırmayı denemekten bahsediyorum.

Hangisini kaldırmam lazım.
Şimdi cihazı kaydetti ama bağlanmıyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    5,4 KB · Görüntüleme: 52
Son düzenleme:
Yaptım olmadı.
Öyleyse hali hazırda bulunan daha eski bir aygıt sürücüsüne dönerek deneyebilirsiniz. Bunu yapmak için:
1. Aygıt yöneticisini açın ve ilgili aygıta sağ tıklayarak "Sürücüyü güncelleştir" üzerine tıklayın.
Not: İlgili aygıttan kastım Bluetooth aygıtıdır. Bluetooth aygıtının adı sizin bilgisayarınızda "Realtek Bluetooth 4.0 Adapter" olarak görünecektir.
2. açılan pencerede "Bilgisayarımdaki sürücülere göz at" üzerine tıklayın.
3. Şimdi açılan pencerede "Bilgisayarımdaki kullanılabilir sürücülerin bir listesinden seçmeme izin ver" üzerine tıklayın.
4. Şimdi de açılan pencerede "Uyumlu donanımları göster" kutucuğunun seçili olduğuna emin olun, aygıt sürücü listesinden daha eski bir sürüm seçerek "İleri" butonuna tıklayın ve sürücünün yüklenmesini sağlayın.
Not: Bu şekilde de sorununuz düzelmezse anakart modelinizi veya bilgisayar modelinizi paylaşırsanız sorununuzu çözmeye çalışırız. O da olmazsa donanım kimliklerinizi paylaşırsınız. Kolay gelsin.

Son düzenleme:
Öyleyse halihazırda bulunan daha eski bir aygıt sürücüsüne dönerek deneyebilirsiniz. Bunu yapmak için:
1. aygıt yöneticisini açın ve ilgili aygıta sağ tıklayarak "sürücüyü güncelleştir" üzerine tıklayın.
Not: İlgili aygıttan kastım Bluetooth aygıtıdır. Bluetooth aygıtının adı sizin bilgisayarınızda "realtek Bluetooth 4.0 adapter" olarak görünecektir.
2. açılan pencerede "bilgisayarımdaki sürücülere göz at" üzerine tıklayın.
3. şimdi açılan pencerede "bilgisayarımdaki kullanılabilir sürücülerin bir listesinden seçmeme izin ver" üzerine tıklayın.
4. şimdi de açılan pencerede "uyumlu donanımları göster" kutucuğunun seçili olduğuna emin olun, aygıt sürücü listesinden daha eski bir sürüm seçerek "ileri" butonuna tıklayın ve sürücünün yüklenmesini sağlayın.
Not: Bu şekilde de sorununuz düzelmezse anakart modelinizi veya bilgisayar modelinizi paylaşırsanız sorununuzu çözmeye çalışırız. O da olmazsa donanım kimliklerinizi paylaşırsınız. Kolay gelsin.

Casper sürücü sayfası:
Eğer verdiğim bağlantılardan sürücüleri indiremezseniz, sürücü indirme sayfasındaki seçim kutularını kullanarak aygıtınızı belirleyebilir "veya Cihaz Seri No, Model No ile arayın" kutusuna model no girerek arama yapabilirsiniz.
Kolay gelsin.

Çözüm
Casper sürücü sayfası:
Eğer verdiğim bağlantılardan sürücüleri indiremezseniz, sürücü indirme sayfasındaki seçim kutularını kullanarak aygıtınızı belirleyebilir "veya cihaz seri no, model no ile arayın" kutusuna model no girerek arama yapabilirsiniz.
Kolay gelsin.

Teşekkürler.

@BamTeli dediginiz methodları yaptım ancak olmadı.

MSI MPG B550 GAMING Edge Wi-Fi 5100MHz(OC) RGB M.2 AM4 ATX model anakartım var telefonu baglamaya calısıyorum her iki cihaz birbirlerini görmekte ancak baglanmıyor yardımcı olur musunuz?

Geri
Yukarı