Bluetooth dongle önerisi

lastromance21

Hectopat
Daha fazla  
Bluetooth dongle almayı düşünüyorum kulaklığım 5.0 BT destekliyor ama internette doğru düzgün ürün göremedim bende BT 4.0 alacağım kulaklığım eşleşir mi?

Bu ürün güzel gibi bunu alacağım sağlam BT 5.0 dongle varsa önerilerinizi bekliyorum iyi forumlar.

Benimde kulaklığım bluetooth 5.0 ben 1 yıldır TP-Link UB400 Bluetooth 4.0 Mini USB Adaptör kullanıyorum. windows 10 da sürücü bile gerekmiyor. sorunsuz bir ürün. ayrıca Xbox series controller ile de kullanıyorum. herhangi bir sorun yaşatmadı. istersen bir incele

Benim de kulaklığım Bluetooth 5.0 ben 1 yıldır TP-Link UB400 Bluetooth 4.0 mini USB adaptör kullanıyorum. Windows 10 da sürücü bile gerekmiyor. Sorunsuz bir ürün. Ayrıca Xbox series Controller ile de kullanıyorum. Herhangi bir sorun yaşatmadı. İstersen bir incele.

Bu ürünü'de almayı düşünüyorum ama biraz sıkıntılı gibi şeyler duydum 3Mden sonra çekmiyor diyorlar bir de ayna bağladın mı ses kesilmesi falan oldu mu?

20 şubat 2020 tarihinde satın aldım ve kasanın ön usb 3.0 portuna taktım. 120 m evde yaşıyorum aldığım günden beri aynı usb portunda takılı evin tüm odalarını geziyorum hiç kesildiğine şahit olmadım kasam yerden 80 cm yüksekte duruyor. ayrıca ikinci bilgisayarım var onun anakartında dahili Bluetooth 5.2 var imzamda görebilirsin hatta kocaman bir antenide var ikisini arasında ne fark gördüm nede kesilme nede bir ses kalite farkı hissettim. belki kağıt üzerinde ince farklar var ama bir kullanıcı olarak bu farkı hissetmek için yarım metre kulağım olması gerek.😁

20 şubat 2020 tarihinde satın aldım ve kasanın ön USB 3.0 portuna taktım. 120 m evde yaşıyorum aldığım günden beri aynı USB portunda takılı evin tüm odalarını geziyorum hiç kesildiğine şahit olmadım kasam yerden 80 cm yüksekte duruyor. Ayrıca ikinci bilgisayarım var onun anakartında dahili Bluetooth 5.2 var imzamda görebilirsin hatta kocaman bir anteni de var ikisini arasında ne fark gördüm ne de kesilme ne de bir ses kalite farkı hissettim. Belki kağıt üzerinde ince farklar var ama bir kullanıcı olarak bu farkı hissetmek için yarım metre kulağım olması gerek.😁

Sağ ol hocan TP-Link almakta kararlıyım şu an.

Yeni konular

Geri
Yukarı