Bluetooth dongle önerisi

Zeuszeus2023

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Belki Yazılımcı
Cidden işe yaradığını bildiginiz Bluetooth dongle tavsiye edebilir misiniz?

Kablo gibi şey ile calistirmayi bir sekilde basardim ama hatirlamiyorum. Cesit cesit program kullanmistim. Bir tanesi driver olarak gorup biri tus atayabiliyordu.

Kablosuz ile hiç yapamadim diye hatirliyorum.

Bunlarla ugrasmak yerine Xbox joystick kullansam olur mu? Titresimi ve kablosuz ozelligi var midir?
GTA 5 ve Forza gibi araba yarisi oyunlarinda onemli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne? Konuyu en baştan tekrar söyler misiniz? Bluetooth dongle mı istiyorsunuz yoksa gamepad tavsiyesi mi?

Ne? Konuyu en baştan tekrar söyler misiniz? Bluetooth dongle mı istiyorsunuz yoksa gamepad tavsiyesi mi?
abi-ben-anlamadım.gif

Minimum F310 almalısınız. Bütçeniz varsa 1800'e XBOX gamepad olabilir. Eğer gamepad ile fazla oyun oynamıyorsanız XBOX olana bu kadar para vermeyin.
oynamiyorum. sadece araba surmek gibi seylerde titresimli ve uzaktan kontrol edilebilen birsey olmasi guzel olur.

Birileri benim yazdiklarimi silip basligi degistirmese guzel olurdu.
ps3 joystick pc ye baglayip kullanmaya calisiyordum. Kablo ile basarmistim ama bluettooth ile baya sorun yasamustim. Donglenin kendisinde mi yoksa windows ta mi sorun var diye merak etmistim.
Birde bunu baya once yaptigim icin detaylari hatirlamiyorum.

Geri
Yukarı