Bluetooth dongle önerisi

EmreSunars

Hectopat
Yer
Samsun-Havza-Kocapınar
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Amd Ryzen 5 1600AF
Sapphire Pulse Rx 580 8gb OC
Kingston Hyperx Fury 8X2 3200mhz rgb
Adata SU630 240GB
WD BLUE 1TB 7200RPM
Meslek
Öğrenci
100-150 TL'lik PC'ye bağlamak için dongle alacağım ne önerirsiniz?

Şimdi baktımda o fiyatlar ne hocam tırnak kadar parça için 250 olsun bari adını bildiğimiz bir şey alalım 😀
Bu fiyatlara en iyisi TP-Link hocam sitedeki çoğunluğun kullandığı bile bu 😄 Bir de UGREEN öneririm o da aşağı yukarı aynıdır. Ama al bunu geç uğraşma 😄

Bu fiyatlara en iyisi TP-Link hocam sitedeki çoğunluğun kullandığı bile bu 😄 Bir de UGREEN öneririm o da aşağı yukarı aynıdır. Ama al bunu geç uğraşma 😄
Hocam benim kulaklığım 5.3 bt fakat 5.0 tp link adaptor almayı düşünüyorum. 5.3 ses kalitesi açısından fark ediyorsa ugreen 5.3 alayım amazondan. Ama ses kalitesinde bir fark etmiyorsa (zaten tek cihaz bağlı olcak kulaklık ve uzak mesafe değil) 100 küsür altı fiyatına 5.0 tp link almamı daha mantıklı buluyorum. Sizin tavsiyeniz nedir acaba?

Hocam benim kulaklığım 5.3 BT fakat 5.0 TP-Link adaptor almayı düşünüyorum. 5.3 ses kalitesi açısından fark ediyorsa Ugreen 5.3 alayım Amazon'dan. Ama ses kalitesinde bir fark etmiyorsa (zaten tek cihaz bağlı olacak kulaklık ve uzak mesafe değil) 100 küsur altı fiyatına 5.0 TP-Link almamı daha mantıklı buluyorum. Sizin tavsiyeniz nedir acaba?

Yani yakın mesafede sıkıntı olacağını düşünmüyorum açıkçası gamepad falan için olsa 5.0 alın geçin yakın mesafede derdim ama kulaklık için 5.3 alın riske etmeyin Ugreen de iyi markadır. Ses kalitesi farkı elbet var ama ne kadar bilemiyorum. 5.3 daha çok veri aktarım hızı, mesafe ve güvenlik açısından önde.

Geri
Yukarı