Bluetooth gözlüğümün hafızasını telefonumla haberleştirmek istiyorum

byhite

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, benim bir kameralı gözlüğüm var Bluetooth ile çalışıyor ve çektiği videoları SD karta depoluyor. Ben bunun yerine çektiği videoları direkt telefonuma aktarmasını istiyorum. Wi-Fi SD kartlara baktım ama adapter şeklinde olduğu için gözlüğüme bağlayamam. Bunu nasıl sağlayabilirim? Şimdiden tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

Aygıtın görseli falan mevcut mu? Kendin yaptıysan devresini paylaşabilir misin? En azından modeli de iyi olurdu.
91.85AU $ 30% OFF|Bluetooth hoparlörler ile 1080P Mini kamera Video gözlük kayıt spor güneş gözlüğü çağrı eylem kamera müzik akıllı gözlük| | - AliExpress cihaz bu hazır satın aldım. eğer içindeki çipe işlem yapmam gerekecekse imkanım var. İstediğim şey gözlükle telefonu haberleştirip aldığım anlık görüntüyü telefondaki mobil uygulamayla işlemek.

Bir ihtimal yazılım atılarak yapılabilir. Cihaza sahip olmadığımdan kesin bir şey söyleyemiyorum, ama Bluetooth fonksiyonu var, kamera kayıt fonksiyonu absürt de olsa var. Eğer işlemler tek bir kartta gerçekleşiyorsa yazılım atılabilmeli. Toplama bir Çin malı ürünse ekstra uğraş gerektirir, ki zaten yazılım atmak yeterince uğraştırıcı.

İçindeki çipin modeli yazıyor mu üstünde? Programlama dökümanları internette mevcutsa daha kolay olur.

ESP32 gibi düzgün bir işlemcisi varsa tadından yenmez.

Bir ihtimal yazılım atılarak yapılabilir. Cihaza sahip olmadığımdan kesin bir şey söyleyemiyorum, ama Bluetooth fonksiyonu var, kamera kayıt fonksiyonu absürt de olsa var. Eğer işlemler tek bir kartta gerçekleşiyorsa yazılım atılabilmeli. Toplama bir Çin malı ürünse ekstra uğraş gerektirir, ki zaten yazılım atmak yeterince uğraştırıcı.

İçindeki çipin modeli yazıyor mu üstünde? Programlama dökümanları internette mevcutsa daha kolay olur.

ESP32 gibi düzgün bir işlemcisi varsa tadından yenmez.
Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim. Dediklerinize bakacağım. Nasıl yazılım atabilirim ?

Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim. Dediklerinize bakacağım. Nasıl yazılım atabilirim ?
WhatsApp Image 2023-10-03 at 14.33.45.jpeg

Şöyle bir kart var içinde

Son düzenleme:

Geri
Yukarı