Bluetooth ile bir şey alıp göndermeiyorum

zencicik

Hectopat
Daha fazla  
upload_2014-9-3_0-18-41.png

Cep telefonumdan bilgisayara şarkı atacaktım fakat karşıma bu çıktı. İlk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum 1 hafta önce şarkı atabiliyordum fakat şimdi yapamıyorum. Fn + F tuşlarına da bastım ama yapamadım yardım edebilecek var mı? @Recep Baltaş abi sen belki biliyorsundur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptoplarda genellikle fn+f3 tuşu hem bluetooth hemde wirilles açmak için kullanılıyor. Ayrıca laptopun sol tarafında bunları açıp kapatan bir anahtar oluyor. Sende varmı varsa anahtarı sola çekip dene.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşım aynı sorun bende de vardı. Ne yaptıysam düzeltemedim. Önce den tıkır tıkır çalışıyordu. Dosya aktarımı,dosya gönderimi yapabiliyordum. Sonra sorun çıktı yapamadım. Temiz bir format attım sorunum düzeldi. Yanlış bir bilgi vermek istemiyorum. Ama benim ki format ile düzeldi. Sana önerim format hatta windows 8.1 e geçmelisin ;)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı