Bluetooth ile dosya gönderilmiyor

razegna

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba aranızda yeniyim. Yeni bir dizüstü bilgisayar aldım Bluetooth ile kulaklığıma bağlanıp kullanabiliyorum ama telefonumu bağlamak konusunda sorun yaşıyorum. Telefonumda "bağlanıyor..." yazıp duruyor, bilgisayarımda ise bir bağlandı yazıyor bir eşleştirildi yazıyor ve bir türlü dosya gönderemiyorum. Sürücüleri kaldırıp tekrar yükledim sorunum çözülmedi, Windows sorun gidericiyi açtım o da sorun görmedi. Yardım eder misiniz, ne yapmayı deneyebilirim?

Arkadaşlar merhaba aranızda yeniyim. Yeni bir dizüstü bilgisayar aldım Bluetooth ile kulaklığıma bağlanıp kullanabiliyorum ama telefonumu bağlamak konusunda sorun yaşıyorum. Telefonumda "bağlanıyor..." yazıp duruyor, bilgisayarımda ise bir bağlandı yazıyor bir eşleştirildi yazıyor ve bir türlü dosya gönderemiyorum. Sürücüleri kaldırıp tekrar yükledim sorunum çözülmedi, Windows sorun gidericiyi açtım o da sorun görmedi. Yardım eder misiniz, ne yapmayı deneyebilirim?

Eğer telefondan dosya göndermek istiyorsanız şu yolu takip edin.
"Ayarlar>bluetooth ve diğer cihazlar>bluetooth ile dosya gönderme veya alma(ayarlar sekmesi tam ekran ise sağ tarafta bulunuyor)" Windows bilgisayarlarda dosya göndermek veya almak için maalesef bu sekmeye girerek işlem gerçekleştirebiliyoruz. Bana göre Windows'un en büyük eksiklerinden biri.
1684917012715.png

Hocam şimdi denedim. bilgisayardan telefonuma dosya gönderebiliyorum ancak telefonumdan bilgisayara gönderemiyorum. Pcde bildirim gözükmüyor telefonda da aktarım başarısız oldu diyor

Eğer telefondan dosya göndermek istiyorsanız şu yolu takip edin.
"Ayarlar>bluetooth ve diğer cihazlar>bluetooth ile dosya gönderme veya alma(ayarlar sekmesi tam ekran ise sağ tarafta bulunuyor)" Windows bilgisayarlarda dosya göndermek veya almak için maalesef bu sekmeye girerek işlem gerçekleştirebiliyoruz. Bana göre Windows'un en büyük eksiklerinden biri.Eki Görüntüle 1791132
.

Format attım ve düzeldi.

Son düzenleme:
Hocam şimdi denedim. Bilgisayardan telefonuma dosya gönderebiliyorum ancak telefonumdan bilgisayara gönderemiyorum. PC'de bildirim gözükmüyor telefonda da aktarım başarısız oldu diyor.

Telefondan bilgisayara dosya gönderirken anlattığım kısımdan dosya alma seçeneğini seçiyorsunuz değil mi? O zaman olması lazım.

Hocam şimdi denedim. Bilgisayardan telefonuma dosya gönderebiliyorum ancak telefonumdan bilgisayara gönderemiyorum. PC'de bildirim gözükmüyor telefonda da aktarım başarısız oldu diyor.

Format attım ve düzeldi.

O zaman yazılımsal bir sorun vardır hocam. Eğer yardım edebildiysem ne mutlu bana. İyi günler.

Telefondan bilgisayara dosya gönderirken anlattığım kısımdan dosya alma seçeneğini seçiyorsunuz değil mi? O zaman olması lazım.

O zaman yazılımsal bir sorun vardır hocam. Eğer yardım edebildiysem ne mutlu bana. İyi günler.
Evet dediğiniz şekilde denedim ancak bilgisayarda bildirim çıkmıyordu bile. Baktım olacak gibi değil format attım. Teşekkür ederim yardımcı olmaya çalıştığınız için. Hayırlı günler

Yeni konular

Geri
Yukarı