Çözüldü Bluetooth ile kulaklıklar eşleşmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Margot Robbie

Kilopat
Yer
Queensland
Daha fazla  
Kulaklıklar birbiri ile eşlenmiyor. Bluetooth cihaz ekleme yerinde böyle iki kulaklık ayrı ayrı çıkıyor. Birini bağlasan birisi çalışmıyor.
Bu kulaklıkları nasıl eşleyebilirim?

1643068620702.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Önce Bluetooth gir ve Haylou W1 unut de daha sonra bu adımları izleyin.

adım 1: kulaklıkları şarj kutusuna yerleştirin ve kapağı açık tutun.

adım 2: her iki kulaklıkta da çok işlevli düğmeyi 10 saniye basılı tutun.

adım 3: bundan sonra, sıfırlama yapılacaktır.
Kulaklıklar birbiri ile eşlenmiyor. Bluetooth cihaz ekleme yerinde böyle iki kulaklık ayrı ayrı çıkıyor. Birini bağlasan birisi çalışmıyor.
Bu kulaklıkları nasıl eşleyebilirim?

Eki Görüntüle 1281365

Kulaklıkları resetlemen gerekli kulaklıklar birbirleriyle bağlanmıyorsa tek çözüm budur 20 saniye kadar basılı tutman gerekiyor dokunmatiğine varsa tuşuna.

İkisini sıfırlayıp kutusuna koyun, ardından telefonunuzun geçmişinden de cihazı silin.
Genelde telefon ile bağlantı kurarken ana makine sol kulaklık oluyor, sol kulaklığı eşledikten sonra sağ kulaklıkta eşleşiyor sonrasında. ( Ana makinenin üzerindeki ışıklar bir garip yanar genelde, ya hızlı yanar ya da renk değiştirir. )

Hocam ona basınca böyle oluyor

1643069485287.png

ikisini de kaldırıp tekrar bağlamayı deneyin
Denedim olmadı.
Kulaklıkları resetlemen gerekli kulaklıklar birbirleriyle bağlanmıyorsa tek çözüm budur 20 saniye kadar basılı tutman gerekiyor dokunmatiğine varsa tuşuna.
Basılı tutuyorum 3 saniye sonra kapanıyor ama 20 saniye sonra hiçbir ses vs gelmiyor.
Kulakığınızın yanında tuşları varsa onların ikisine basılı tutun birine öbürüde bağlandında o zaman olmuş demektir.
Hocam olmuyor sadece açılıp kapanıyorlar. İki kulaklığında ışığı yanıp sönüyor. Şu an. Şarjları da var.
İkisini sıfırlayıp kutusuna koyun, ardından telefonunuzun geçmişinden de cihazı silin.
Genelde telefon ile bağlantı kurarken ana makine sol kulaklık oluyor, sol kulaklığı eşledikten sonra sağ kulaklıkta eşleşiyor sonrasında. ( Ana makinenin üzerindeki ışıklar bir garip yanar genelde, ya hızlı yanar ya da renk değiştirir. )
Olmadı hocam sadece sol çalışıyor.

Hocam ona basınca böyle oluyor

Eki Görüntüle 1281369

Denedim olmadı.

Basılı tutuyorum 3 saniye sonra kapanıyor ama 20 saniye sonra hiçbir ses vs gelmiyor.

Hocam olmuyor sadece açılıp kapanıyorlar. İki kulaklığında ışığı yanıp sönüyor. Şu an. Şarjları da var.

Olmadı hocam sadece sol çalışıyor.

buradaki adımları deneyip tekrardan yazar mısın?

Edit: Kutu içinde şarj olurken ikisine de birlikte 10 saniye boyunca basılı tutar mısn

Geri
Yukarı