Bluetooth kulak içi kulaklık patlar mı?

Made In Turkey

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Paranoyak biri olarak açıyorum bu konuyu. Kulak içi Bluetooth kulaklık sipariş ettim ama Çin malı sanırsam. 300 TL gibi bir meblağ ödedim. Şimdi ise özellikle Çin malı ürünlere karşı olan ön yargım ve paranoyak bir kişiliğe sahip oluşum birleşince kulaklığın kulağımda patlamasına kadar her türlü olay geliyor aklıma. Bluetooth kulaklık patlar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Paranoyak biri olarak açıyorum bu konuyu. Kulak içi Bluetooth kulaklık sipariş ettim ama Çin malı sanırsam. 300 TL gibi bir meblağ ödedim. Şimdi ise özellikle Çin malı ürünlere karşı olan ön yargım ve paranoyak bir kişiliğe sahip oluşum birleşince kulaklığın kulağımda patlamasına kadar her türlü olay geliyor aklıma. Bluetooth kulaklık patlar mı?

Pili var, elektronik, çakma. Neden olmasın? Şartları sağlarsan orijinal de patlar.

Karahanlı sadakatinizi taktir ediyor.

Paronayak biri iseniz, neden bunu bile bile Çin'den dandik olduğunu düşündüğünüz bir ürünü sipariş ettiniz?

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı