Bluetooth kulak içi kulaklık tavsiyeleri

DonutGuy

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba.
Sosyal'de araştırırken şöyle bir fiyat/performans kulaklığı bulmuştum.

Sürekli müzik dinlemeyi seven birisiyim. Müzik dinlemeden duramam. Bu yüzden bass olsun vs. sesleri olabildiğince kaliteli dinlemek benim için önemli.

Yukarıda paylaştığım kulaklık nasıldır?
Bazı yorumlarda sesinin boğuklaştığı ve tamamen sesinin gittiğine dair görüşler okudum. kimisinde bağlantı ve senkron problemi okudum.

Önerirseniz bu kulaklığı alacağım.
Başka fiyat performans önerilerinize açığım.

Teşekkür ederim şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba.
Sosyal'de araştırırken şöyle bir fiyat/performans kulaklığı bulmuştum.

Sürekli müzik dinlemeyi seven birisiyim. Müzik dinlemeden duramam. Bu yüzden bass olsun vs. sesleri olabildiğince kaliteli dinlemek benim için önemli.

Yukarıda paylaştığım kulaklık nasıldır?
Bazı yorumlarda sesinin boğuklaştığı ve tamamen sesinin gittiğine dair görüşler okudum. kimisinde bağlantı ve senkron problemi okudum.

Önerirseniz bu kulaklığı alacağım.
Başka fiyat performans önerilerinize açığım.

Teşekkür ederim şimdiden.
300 civarına QCY T13 önerebilirim.F/p kulaklıktır kendisi.Pil ömrü gayet iyi ama dışardayken mikrofonu çok iyi değil.Onun dışında ses kalitesi bana göre gayet yeterli. QCY T13 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Son düzenleme:
Bende 1-2 gündür araştırma yapıyorum Haylou T15 vardı ona bakındım da pek hosuma gitmedi, siz bir şey bulursanız bu fiyat bandında etiket atın bende bakayım.

Anker Soundcore life note e

2 yıl oldu sanırım hala kullaniyorum. Pişman olmazsın. Bass çok güzel. Ses berrak.

Oppo Enco Air aldım uzun süredir kullanıyorum ve çok memnunum eğer bütçenizi aşmıyorsa öneririm. Bunun dışında Anker R100 de çok önerilen bir modeldir.

Yeni konular

Geri
Yukarı