Bluetooth kulak üstü kulaklık tavsiyesi

caqmaemre

Hectopat
Kulaklık almayı düşünüyorum. Kulak üstü olacak. Bluetooth'lu olması lazım. Aklımda SteelSeries Arctis 9 var. Fiyatı fazla geldi ama alınabilir diye düşünüyorum. 11 Pro Max için kullanacağım. PUBG gibi oyunlar oynuyorum. Önerir misiniz bu kulaklığı? Gecikme olur mu Bluetooth ile Arctis 9 ile?

Kulaklık almayı düşünüyorum. Kulak üstü olacak. Bluetooth'lu olması lazım. Aklımda SteelSeries Arctis 9 var. Fiyatı fazla geldi ama alınabilir diye düşünüyorum. 11 Pro Max için kullanacağım. PUBG gibi oyunlar oynuyorum. Önerir misiniz bu kulaklığı? Gecikme olur mu Bluetooth ile Arctis 9 ile?

Eğer Sadece PUBG gibi oyunlar oynuyorsanız fazla geleceğini düşünüyorum. Arctis 7 Wireless yeterlidir. Linkini bırakayım şuraya: SteelSeries Arctis 7 2019 Edition Wireless Kulak Üstü Oyuncu Kulaklık Siyah Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

Eğer Sadece PUBG gibi oyunlar oynuyorsanız fazla geleceğini düşünüyorum. Arctis 7 Wireless yeterlidir. Linkini bırakayım şuraya: SteelSeries Arctis 7 2019 Edition Wireless Kulak Üstü Oyuncu Kulaklık Siyah Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor
Kablosuz düşünüyorum. Sizin attığınız ürün pc içim. Ben telefona kablolu bağlamak zorunda kalacağım. Sizin attığınızı alırsam. Bluetooth yok onda. Gecikmeleri merak ediyorum. Gecikme yaşamak istemiyorum çünkü

O zaman buna bakabilirsiniz. Dock Type-C olduğu için telefona bağlayabilirsiniz.Şahsen mobil oyunlarda Arctis 9 gibi yüksek kulaklık almanızı önermem.Arctis 1 Telefonda kullanıyorum sizi memnun edecektir.Link:SteelSeries Arctis 1 Wireless - Kablosuz Oyun Kulaklık - USB-C Kablosuz - Çıkarılabilir ClearCast Mikrofon - PC, PS4, PS5 Nintendo Switch, Android için: Amazon.com.tr

Geri
Yukarı