Bluetooth Kulakiçi Kulaklık Önerisi

Ben de TaoTronics almayı düşünüyorum fakat Haylou T19'da aklımı karıştırıyor. İkisi de bayağı öneriliyor. Haylou'da ek olarak kulaktan çıkarınca müzik durması gibi sensörler varmış.

T15 kullanıyorum şu anda 6mm sürücüleri var, bunu kardeşime verip kendime T19 satın almak istiyordum fakat hiçbir yerde sürücülerinin boyutu hakkında bir bilgi bulamadığım için T15 kullanmaya devam ediyorum o yüzden fakat sıfırdan alıyor olsam T19'u tercih ederdim.

T15 kullanıyorum şu anda 6mm sürücüleri var, bunu kardeşime verip kendime T19 satın almak istiyordum fakat hiçbir yerde sürücülerinin boyutu hakkında bir bilgi bulamadığım için T15 kullanmaya devam ediyorum o yüzden fakat sıfırdan alıyor olsam T19'u tercih ederdim.
T19 ses kalitesi olarak T15ten bir tık daha iyiydi yanlış hatırlamıyorsam. Ben de T19 ve TaoTronics arasında kaldım. İkisinden de çok övgüyle bahsediyorlar müzik konusunda.

O cızırtı sesi kullandığım birçok Bluetooth kulaklıkta var(Anker, JBL, Airdots, Haylou) şimdi sen de Sony almışsın demek ki Sony'de de aynı olay varmış. 1000 lira seviyelerine çıkmak lazım hiç olmayanlarını bulmak için hayırlı olsun bu arada.
Saolasın. Cızırtı sesi herhangi bir ses açmadıktan 5 - 6 saniye sonra gidiyor. Tam olarak cızırtı denemez aslında yani bildiğin kuru gürültü gibi bir şey. Şarkıların sessiz bölümleri gelip hafif hafif arkadan kicklerin geldiği bölümlerde o sestenmidir bilmem ama tam o derinliği yaşayamadım :d

Geri
Yukarı