Çözüldü Bluetooth kulaklık aldım, ne yapmalıyım?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EZİC AJANI

Decapat
Makaleler
1
Selamlar, bu sabah elime QCY T5 ulaştı, @hadwiger hocam, ve başka arkadaşların önerisi ile aldım. Şu an o kulaklık ile yazıyorum, güzel bir kulaklık, rahatlığı iyi. Ses kalitesi iyi, basslar güzel geliyor, aynı şekilde mikrofon da iyi. Ama başka neler yapmalıyım bilmiyorum. QCY uygulamasını yükledim, kayıt oldum fakat eşleştirmek isterken T5 modelini bulamadım, sanırım uygulama desteği yok. Ve garip bir şekilde lanet dokunmatiği bulamıyorum! Gerçekten bulamıyorum ve sinir olacağım. Zaten zar zor aldım, eğer sıkıntılı çıkarsa üzülürüm. Ne yapmam lazım?

@hadwiger hocam, siz kullanıyorsunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam size zahmet fotoğrafını çekip atabilir misiniz o kısımın, atarsanız çok sevinirim.
Uygulamayı boş verin öncelikle, bir işe yaramıyor.

Tıklamanız gereken yer burası;
1611140064551.png

Uç kısmındaki kıvrımlara dokunmanız gerek.
Uygulamayı boş verin öncelikle, bir işe yaramıyor.

Tıklamanız gereken yer burası;
Eki Görüntüle 844302
Uç kısmındaki kıvrımlara dokunmanız gerek.

Çok teşekkür ederim hocam, bu arada ne zamandır kullanıyorsunuz ve memnun musunuz?
Ha bir de @hadwiger hocam o ışıklar ne manaya geliyor, mesela kırmızı yanarsa ne oluyor, yeşil yanarsa ne oluyor?

Ve incelemenizde kronik sorundan bahsetmişsiniz, ne gibi bir sorun?

Son düzenleme:
Çok teşekkür ederim hocam, bu arada ne zamandır kullanıyorsunuz ve memnun musunuz?
Ha bir de @hadwiger hocam o ışıklar ne manaya geliyor, mesela kırmızı yanarsa ne oluyor, yeşil yanarsa ne oluyor?

Ve incelemenizde kronik sorundan bahsetmişsiniz, ne gibi bir sorun?
1 aydır falan kullanıyorum, gayet memnunum.

Yeşil ışık yanıp sönüyorsa kulaklık açıktır ve bağlanmak için cihaz arıyordur. Kırmızı ışık yanıyorsa kulaklık kapalıdır.

Tam olarak bir kronik sorun sayılmaz aslında. Kulaklığın şarjı azalınca biraz sapıtabiliyor.

1 aydır falan kullanıyorum, gayet memnunum.

Yeşil ışık yanıp sönüyorsa kulaklık açıktır ve bağlanmak için cihaz arıyordur. Kırmızı ışık yanıyorsa kulaklık kapalıdır.

Tam olarak bir kronik sorun sayılmaz aslında. Kulaklığın şarjı azalınca biraz sapıtabiliyor.

Tamam teşekkür ederim, Moderasyon Ekibi en iyi cevap olarak seçerse sevinirim.

Hocam çok özür dilerim. Derslerim vardı giremedim.

Sıkıntı yok hocam, hadwiger hocam sağ olsun deneyimlerini aktardı ve dokunmatik kısmını söyledi.
@hadwiger hocam raporladım mesajınızı, sanırım bir 10 dakika içerisinde en iyi cevap seçilir, teşekkür ederim cevap yazan herkese.

Geri
Yukarı