Bluetooth kulaklık arkadan ses geliyor

GanymedeW

Decapat
Daha fazla  
Bu gün AliExpress'den aldığım Bluetooth kulaklık elime ulaştı. İlk kullandığım da böyle bir sorun yoktu fakat 4 5 saat sonra kulağımdan otururken yere düştü. Aradan 2 3 saat geçtikten sonra herhangi bir şey dinlemiyorken kulaklıktan cızz diye hafif bir ses geldiğini fark ettim. Cızz sesi arada duruyor bu sefer birkaç saniye saat sesi gibi tik tak ses geliyor ve birkaç saniye sonra cızz sesine geri dönüyor. Bu ses bir şey dinlerken gelmiyor fakat hiçbir şey açık değilken hafif de olsa geliyor ve rahatsız ediyor. Bu sorun nasıl geçer veya sebebi nedir?

Bahsettiğiniz şey kulaklığın kendini bekleme moduna alması gayet normal fazla güç tüketmemek için siz bir şarkı açmadan önce kendini açar belli bir süre bir şey dinlemesseniz kapatır ama kulaklık kapanmaz.

Bu dip ses.Bende de var ve çözümü yok var ama kaliteli bir kulaklık alırsanız geçer.Bende bilgisayardayken derste ya da bir şeyler izlerken geliyor boştayken gidiyor ama annemin telefonunda öyle bir şeye rastlamadım.

Bahsettiğiniz şey kulaklığın kendini bekleme moduna alması gayet normal fazla güç tüketmemek için siz bir şarkı açmadan önce kendini açar belli bir süre bir şey dinlemesseniz kapatır ama kulaklık kapanmaz.

Ama sürekli geliyor ve rahatsız edici bir ses. Kulak içi kulaklık kullanıyorum ve insanın başını ağrıtıyor.

Ayrıca bekleme modunda cızzz diye ses çıkmaz bence. Dikkatli dinledim şarkı dinlerken video izlerken de var ama videonun sesi kadar yüksek olmadığı için duyulmuyor çok.

Yeni konular

Geri
Yukarı