Bluetooth kulaklık baş ağrısı yapar mı?

Chosen One

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, yaklaşık 2 hafta önce bir kulaküstü Bluetooth kulaklık aldım. İlk hafta gayet rahat, sorunsuz bir biçimde kulaklığı kullanıyordum fakat son 2-3 gündür kulaklığı taktıktan sonra bir baş ağrısı hissediyorum. Herhangi bir Bluetooth kulaklık için belli olan bir sar değeri bulamadım. Bluetooth kulaklıkların yaydığı radyasyon değeri ile ilgili bir bilginiz var mı? Bu tür kulaklıklar sağlık açısından zararlı mıdır? Yardımcı olursanız sevinirim.
Kullandığım model Anker Soundcore Life Q10.

Son düzenleyen: Moderatör:
Birden fazla nedeni olabilir. Baslar bir süre sonra baş ağrısı yaratabilir, kullandığın ürün bas ağırlıklı ise bundan kaynaklanabilir. Diğer bir neden ise enseni veya kaşlarını fark etmeden çatıyor olabilirsin, bu da sinir sıkışmasına neden olur, tuzak nöropatisi diye geçer, baş ağrısı yapar ve sen bunu belki kulaklığa yoruyor olabilirsin fark etmeden. Kulaklık kafana baskı yapıyorsa bu da bir yerden sonra baş ağrısına neden olabilir. Özetle radyasyondan önce kulaklığın baş ağrısına sebep olabilecek birçok etkeni var dolaylı da olsa. Bunu en iyi kablolu kulaküstü kulaklık ile deneyebilirsin. Sorun olursa tekrar sorabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı