Bluetooth kulaklık farklı bir şarj aletiyle şarj edilirse ne olur?

ChiSun

Decapat
Daha fazla  
Bluetooth kulaklık aldım. İlk defa şarj ediyorum 12 saatlik ama şarj kablosu temassızlık yapıyor. Uyuşan başka bir şarjla şarj etsem ne olur? İnternette başka şarj cihazları zarar verebilir gibi şeyler gördüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
12 saatlik şarj neden ediyorsunuz? Artık o uzun ilk şarjlar eskide kaldı.

Şarj aleti güvenilir bir markaysa ve belirli standartları karşılıyorsa sorun olmaz. Cep telefonunuzun orijinal şarj adaptörüyse güvenle şarj edebilirsiniz. Şarjı dolduğunda çekin. Ortalama 1,5-2 saatte dolar bluetooth kulaklıklar.

12 saatlik şarj neden ediyorsunuz? Artık o uzun ilk şarjlar eskide kaldı.

Şarj aleti güvenilir bir markaysa ve belirli standartları karşılıyorsa sorun olmaz. Cep telefonunuzun orijinal şarj adaptörüyse güvenle şarj edebilirsiniz. Şarjı dolduğunda çekin. Ortalama 1,5-2 saatte dolar bluetooth kulaklıklar.
aldığım kulaklık en fazla %90 a kadar şarj oluyor (başkalarında da olmuş) iade ile uğraşmaya üşeniyorum açıkçası, böyle kullansam bir sorun olur mu pek sanmıyorum da hazır sorayım
edit:%90 a kadar dolunca çektim zaten şarjdan pc ye kablolu telefona bluetooth ile bağlıyorum

aldığım kulaklık en fazla %90 a kadar şarj oluyor (başkalarında da olmuş) iade ile uğraşmaya üşeniyorum açıkçası, böyle kullansam bir sorun olur mu pek sanmıyorum da hazır sorayım
edit:%90 a kadar dolunca çektim zaten şarjdan pc ye kablolu telefona bluetooth ile bağlıyorum
Muhtemelen li-ion pil vardır zaten içinde, sorun olmaz. Genelde söylenen %20-80 arasında kullanımdır ama günlük hayatta buna dikkat etmek zor. %0'a kadar kullanmayın yeter. Enes Özen bugün konuyla alakalı bir video çekti.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı