Bluetooth Kulaklık ile Notebook Mikrofonunu Kullanma

K.Oze

Decapat
Arkadaşlar JBL T450BT kulaklık aldım ancak notebookta oyunlarda falan mikrofonu kullanamıyorum. Araştırdım bir çözüm de bulamadım, kulaklığı kullanırken notebookun mikrofonunu oyunlarda nasıl kullanabilirim?

Kulaklığın mikrofonunu kullanamaya kalkarsak stereo sesi kaybediyoruz bu sefer en azından notebookun mikrofonunu kullanabileyim. Var mıdır çözümü? Kulaklığı kullanıyorken W10'un ses kaydedicisi programında mikrofonu kullanabiliyorum ama oyunlarda aktif olmuyor.

Ayrıca bu kulaklığın ses ayarını yapabileceğim herhangi bi yer var mıdır? Yoksa standart tak kullan ne ses veriyorsa o mantığında mı bu Bluetooth kulaklıklar? Sound Blaster Cinema 3 tanımıyor mesela.

Son düzenleyen: Moderatör:
Denetim Masası/Donanım ve Ses/Ses/Kayıt kısmından bluetooth kulaklık mikrofonunu devre dışı bırak. Ayrıca Ses ayarlarında Mikrofon kısmında giriş aygıtı kısmında Notebook un mikrofonunu seç. Bu ayarlarla olması lazım kardeşim.

Bluetooth kulaklığın stereo modunda mikrofonunu kullanma sorunu hakkında konu da açtım araştırma da yaptım ama herhangi bir çözüm bulamadım malesef.

Geri
Yukarı