Bluetooth kulaklık önerisi

yangsau

Decapat
Hem bilgisayarda hem telefonda kullanabileceğim Bluetooth-wireless kulaküstü mikrofonlu kulaklık ihtiyacım var. Kaliteli bir ürün olsun fiyat konusunda 5000'e kadar da çıkabilirim.

Son düzenleme:
Hem bilgisayarda hem telefonda kullanabileceğim Bluetooth mikrofonlu kulaklık ihtiyacım var. Kaliteli bir ürün olsun fiyat konusunda 5000'e kadar da çıkabilirim.
5000TL'ye çıkıyorsanız bluetooth bakmak sadece para israfı, steelseries arctis 9 wireless hem 2.4ghz hem bluetooth veya corsair virtuoso rgb wireless xt aynı şekilde 2.4ghz ve bluetooth ama henüz TR gelmedi, bunlar oldukça iyi seçenekler, eğer kulak içi isterseniz Galaxy Buds Pro veya Buds 2 alabilirsiniz, Buds 2 kullanıcısı olarak sonuna kadar tavsiye ederim, Buds 2 kulağa Buds Pro'dan iyi oturuyor bilginize :)

Hem telefon hem bilgisayar için uygun mudur peki? Kulaküstü kulaklık istiyorum belirtmeyi unutmuşum genelde bilgisayar oyunlarında kullanmak için. Telefondan da müzik dinlemek için istiyorum. Laptopun mikrofonu kötü o yüzden mikrofonlu tercihim. Ayrıca yurtdışından bakabilirim hatta uygunsa polonyadan alacağım.

Hem telefon hem bilgisayar için uygun mudur peki? Kulaküstü kulaklık istiyorum belirtmeyi unutmuşum genelde bilgisayar oyunlarında kullanmak için. Telefondan da müzik dinlemek için istiyorum. Laptopun mikrofonu kötü o yüzden mikrofonlu tercihim. Ayrıca yurtdışından bakabilirim hatta uygunsa polonyadan alacağım.
Arctis 9 wireless 2.4ghz için Usb-A dongle kullanıyor, Virtuoso XT'de öyle yani telefonda 2.4ghz kullanamazsınız ama ikisi de bluetooth moda sahip telefona öyle bağlarsınız, ses kalitesi olarak Virtuoso XT önde ve mikrofon olarak Virtuoso XT oldukça önde lakin daha pahalı, alabilirseniz Virtuoso XT alın :)

Arctis 9 wireless 2.4ghz için Usb-A dongle kullanıyor, Virtuoso XT'de öyle yani telefonda 2.4ghz kullanamazsınız ama ikisi de bluetooth moda sahip telefona öyle bağlarsınız, ses kalitesi olarak Virtuoso XT önde ve mikrofon olarak Virtuoso XT oldukça önde lakin daha pahalı, alabilirseniz Virtuoso XT alın :)
Virtuosa xt bulamadım arctis 9 siperiş verdim 1650 tl ye geliyor fiyatı

Virtuosa xt bulamadım arctis 9 siperiş verdim 1650 tl ye geliyor fiyatı
Çok iyi fiyata almışsınız güle güle kullanın ama belirttiğim gibi üst seviye bi kulaklık ama mikrofonu üst seviye değil, gene de 1650TL'ye 2.4ghz ve bluetooth sunuyor bence mikrofon kalitesi biraz göz ardı edilebilir tekrardan hayırlı olsun :)

Çok iyi fiyata almışsınız güle güle kullanın ama belirttiğim gibi üst seviye bi kulaklık ama mikrofonu üst seviye değil, gene de 1650TL'ye 2.4ghz ve bluetooth sunuyor bence mikrofon kalitesi biraz göz ardı edilebilir tekrardan hayırlı olsun :)
Teşekkür ederim. Polonyadan alıyorum fiyatlar uygun burda. Magazalarda yoktu sipariş verdim bugün elime geçecek inşallah

Geri
Yukarı