Bluetooth Kulaklık Takılıyken Sadece Discord'dan Ses Gelme Sorunu

Enes Ars

Kilopat
Daha fazla  
Bluetooth kulaklığım bilgisayara bağlıyken Discord konuşmasına girince Spotfy, oyun vb. gibi uygulamalardan ses gelmiyor, sadece Discord'daki konuşma sesleri geliyor. Konuşmadan çıkınca diğer uygulamalardaki sesler gelmeye başlıyor. Çözümü hakkında fikriniz var mı? (Kablolu kulaklıkta herhangi bir sıkıntı oluşmuyor.)

Discord kendi otomatik ayar yapar ses girişini alt sağ tarafta ses tuşuna tıklayıp üstte yazan Audio hoperlör yazısına tıklaman gerek o zaman kulaklık modeli ne ise o gözükür zaten.

Discord kendi otomatik ayar yapar ses girişini alt sağ tarafta ses tuşuna tıklayıp üstte yazan Audio hoperlör yazısına tıklaman gerek o zaman kulaklık modeli ne ise o gözükür zaten.
Discor'dan kulaklık modelini seçtim fakat sadece Discord sesi geliyor.

Windows’un kendi ses ayarından kulaklığı seçmen lazım başta o oluyor orada ana hoparlör değil kulaklık olacak.

Windows’un kendi ses ayarından kulaklığı seçmen lazım başta o oluyor orada ana hoparlör değil kulaklık olacak.
Orada da kulaklık seçili, Discord'da da kulaklık seçili ama maalesef düzelmiyor.
Sorunu çözdüm, Discord'dan giriş aygıtına bilgisayarın mikrofonunu seçtim, çıkış aygıtına da kulaklığımı seçtim. Sorun Spotfy vb. uygulamalarda çözüldü ama CS:GO'da devam ediyordu. CS:GO için de komut listesine ''voice_system_enable 0'' yazarak o sorunu da çözdüm.

Son düzenleme:
Orada da kulaklık seçili, Discord'da da kulaklık seçili ama maalesef düzelmiyor.
Sorunu çözdüm, Discord'dan giriş aygıtına bilgisayarın mikrofonunu seçtim, çıkış aygıtına da kulaklığımı seçtim. Sorun Spotfy vb. uygulamalarda çözüldü ama CS:GO'da devam ediyordu. CS:GO için de komut listesine "voice_system_enable 0" yazarak o sorunu da çözdüm.

O zaman da etraftaki sesleri çok alıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı