Bluetooth kulaklıktan ses gelmiyor

ahmt198

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayara 3.5 mm jak ile bağladığım kulak içi kulaklığım tüm girişlerden ses veriyor. Asıl kullandığım kulaklık bluetooth olduğundan onu bağlayarak kullanmak istedim. Fakat bağladıktan sonra ses gelmiyor. Bağlandığına dair ses geliyor. Başka cihazlarda çalışıyor da o konuda bir sıkıntı yok. Kayıttan yürütmeye girip herhangi bir müzik açtığımda cihaza ses geliyor da gözüküyor.
1607085446963.png

Ses barındaki seviye yükselip alçalıyor. Mikrofonu kullanabiliyorum aynı zamanda. Ancak belirttiğim gibi sesi gelmiyor. Varsayılan aygıt yaptım. Özelliklerine girip sesi açık mı kontrol ettim. Fakat yapamadım. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Not: Hands free olarak seçtiğimde ses robotlaşarak %100 seviyesindeyken sanki %2-3 müş gibi geliyor. O da her zaman değil bazen.

Normal Bluetooth kulakların en büyük problemi budur. Sesten ya da mikrofondan vazgeçmeniz gerek.

Eğer tüm Hands-Free aygıtları devre dışı bırakırsanız ses sorunu çözülür. Lakin mikrofon çalışmaz.

Bluetooth sürücüsü yüklü mü?
Yüklü olduğunu varsayıyorum. Tüm güncellemelerimi yaptım. Ve görev çubuğundaki küçük oka bastığımda açılan pencerede bluetooth simgesi mevcut. Fakat başka şekilde kontrol etmem gerekiyorsa yüklü olup olmadığını nasıl yapacağımı bilmiyorum.
Normal Bluetooth kulakların en büyük problemi budur. Sesten ya da mikrofondan vazgeçmeniz gerek.

Eğer tüm Hands-Free aygıtları devre dışı bırakırsanız ses sorunu çözülür. Lakin mikrofon çalışmaz.
Mikrofonu kullanabilsem yeterli olur şimdilik diye umuyorum. Kulakiçi kulaklığın mikrofonu bulunmuyor. O yüzden kulak içi kulaklıktan ses alıp mikrofon olarak kablosuzu kullanabilirim. Nasıl yapacağım konusunda yardımcı olabilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı