Bluetooth logosu gözükmüyor

Nominatif Gamer

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Laptopum'a format attırttım ama Format'ı attırdıktan sonra Bluetooth aç kapa ibaresi yok oldu, format atmadan önce bilgisayarımda olan blutooth format attıktan sonra kayboldu. Driver'ı güncelledim gene olmadı. Yardımcı olabilecek var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanıt vermemizdeki gecikmeden dolayı göstermiş olduğunuz anlayış için çok teşekkürler.

Windows 10 bilgisayarınızda Aygıt Yöneticisi'nde Bluetooth'u görememenizle ilgili olarak size yardımcı olmaya çalışacağım.

Öncelikle Başlangıç > Ayarlar > Güncelleştirmeler ve Güvenlik > Windows Update yolunu izleyerek Windows'unuzun güncel olduğundan emin olmanızı rica ederim.

Daha sonra Windows ve R tuşlarına aynı anda basarak Çalıştır kutusunu açınız, services.msc yazarak Hizmetler penceresi açıldığında Bluetooth Destek Hizmeti'ni bulup sağ tıklayarak yeniden başlatınız lütfen.

Bu hizmeti yeniden başlattıktan sonra bu tekrar sağ tıklayarak Özellikler > Başlangıç tipi > Otomatik başlangıç yolunu izlemenizi rica ederim.

Bu adımlardan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatarak durumu kontrol ediniz.

Sorun hala devam ediyor olursa, Bluetooth sürücülerini yeniden indirerek yeniden test edebilirsiniz.

WDF Violation mavi ekran hatasını yeniden alırsanız da, Otomatik Onarım gerçekleştirmeniz yerinde olacaktır.

Öncelikle Windows 10'a yükseltme için bir kurulum medyası oluşturduysanız, ya da sorun yaşadığınız bilgisayar dışında bir bilgisayara erişiminiz varsa bu kurulum medyasını oluşturma imkanınız varsa; buna ihtiyacımız olacaktır.

Kurulum medyası oluşturmak için, bağlantıyı takip ederek Aracı şimdi indirin butonuna tıklamanızı, Aracı kullanarak Windows 10'u farklı bir bilgisayara yüklemek için yükleme medyası oluşturma başlığı altındaki adımları izlemenizi rica ederim.

Geri
Yukarı