Bluetooth olmayan kasaya nasıl Bluetooth eklenir?

Bluetooth klavye bağlamayı düşünüyorum ondan sorun olabilir yıl 2023 oldu bunları çözemedi mi Japon abilerim ya. 40GB ekran kartı çıkarcaklarına şunlara bir el atsalar.

Bluetooth klavye var mı?

Bluetooth standartı ile gecikmenin pek bir farkı yok. Bluetooth gecikemden ziyade yüksek veri paketleri taşımaya yarıyor.Kablosuz için kendi alıcısı olan (2.4 GHz ) klavye ve mouse kullanmanız lazım

Arkadaşlar selam sanırım kasamda Bluetooth yok. ASUS Prime B450M-K kullanıyorum ve gerek kulaklık gerek ise klavye olsun ikisi aynı anda bağlayabileceğim bir sistem gerekiyor. CS:GO gibi düşük ms değerlerine ihtiyaç duyan oyunlar oynayacağım. Nasıl yapılmalı fikirlerinizi ve önerilerinizi bekliyorum.

Hocam bence o Wireless klavyedir. Varsa hem bloutooth hem Wireless klavyedir çünkü ilk defa duydum belki de tercih edilmediği içindir.

Arkadaşlar selam sanırım kasamda Bluetooth yok. ASUS Prime B450M-K kullanıyorum ve gerek kulaklık gerek ise klavye olsun ikisi aynı anda bağlayabileceğim bir sistem gerekiyor. CS:GO gibi düşük ms değerlerine ihtiyaç duyan oyunlar oynayacağım. Nasıl yapılmalı fikirlerinizi ve önerilerinizi bekliyorum.
Ben bundan kullanıyorum gecikme vb. hissetmedim direkt tak çalıştır tek sorunu çekim alanı biraz düşük.

Geri
Yukarı