Bluetooth Sürücüsü Nasıl Kurulur?

ArdaTprk

Kilopat
Yeni bluetooth kulaklık aldım, daha sonra bilgisayarımda bluetooth sürücüsü olmadığını fark ettim. Intel'in kendi sitesinden driver yükledim ancak yine de yapamadım. Bir çözüm yolu var mı? Windows 10 kullanıcısıyım.

Bu tür ürünler genelde yardımcı programlar ister , cihazınızda aktif bir bluetoth varsa yardımcı olarak
BlueSoleil programını kurup bir denemenizi tavsiye ederim.

Ayarlar > Cihazlar > Bluetooth yolunu izleyerek bluetooth açık/kapalı durumunu kontrol eder misin?
Herhangi bir şey gözükmüyor, açma veya kapatma düğmesi yok.
Bu tür ürünler genelde yardımcı programlar ister , cihazınızda aktif bir bluetoth varsa yardımcı olarak
BlueSoleil programını kurup bir denemenizi tavsiye ederim.
Aktif bir bluetooth olmadığı için çalışmadı.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    18,3 KB · Görüntüleme: 362
Bilgisayarın marka ve modelini yazar mısın? Belki ona uygun başka bir bluetooth sürücüsü vardır, araştırmayı deneyeyim.

Windows 8 için olanı denedin mi? Belki Windows 10 tanıyabilir. En kötü durumda "bluetooth dongle" siparişi verebilirsin, eğer çok fazla ihtiyacın olursa. UGreen markasının ürününü aldım. 20 metreye kadar kopma yaşamıyorum.

Windows 8 için olanı denedin mi? Belki Windows 10 tanıyabilir. En kötü durumda "bluetooth dongle" siparişi verebilirsin, eğer çok fazla ihtiyacın olursa. UGreen markasının ürününü aldım. 20 metreye kadar kopma yaşamıyorum.
Denedim herhangi bir şey olmadı. Büyük ihtimalle dongle alıcam. Yardımların için teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı